3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Firma FBSerwis Karpatia sp. z o.o. przekazała miastu 10 tys. zł na walkę z koronawirusem

Rozprzestrzeniający się po świecie Koronawirus SARS-CoV-2 zaskoczył wszystkich. Niełatwy czas pandemii, związane z nią obostrzenia oraz zupełnie nietypowe potrzeby, po raz kolejny odsłoniły naszą – pewną, bardzo ważną narodową cechę… Lubimy pomagać. W sytuacji kryzysowej, chętnie jednoczymy się, wspieramy nawzajem i dzielimy tym, czym tylko możemy się podzielić.

 

Takiej bezcennej pomocy, od połowy marca br. doświadczamy niemal codziennie. Jedni bezinteresownie szyją maseczki, drudzy robią zakupy najstarszym lub schorowanym mieszkańcom miasta. Jeszcze inni „naprędce” organizują produkcję przyłbic ochronnych, by zaraz potem rozdać je najbardziej potrzebującym. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy w ostatnim czasie wykazali się nie tylko ogromną kreatywnością, ale przede wszystkim okazali wielkie serce dla drugiego człowieka. Na długiej liście „zasłużonych” znalazłyby się i osoby prywatne, i członkowie stowarzyszeń, działacze społeczni, właściciele oraz szeregowi pracownicy wielu lokalnych firm. Wszystkim – bez wyjątku - w imieniu swoim oraz mieszkańców nadsańskiego miasta serdecznie dziękujemy.

 

fot_A_Czereba (2).jpeg

 

A dziś (2 bm.) Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun miał okazję osobiście podziękować paniom Alinie Małek i Iwonie Sady - przedstawicielkom tarnowskiej firmy FBSerwis Karpatia sp. z o.o. za okazane wsparcie.  

Firma FBSerwis Karpatia przekazała na rzecz miasta 10 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem. Pieniądze te w całości przeznaczone zostały na zakup maseczek dla przemyskich szkół i przedszkoli. W imieniu władz miasta, mieszkańców, dyrekcji przemyskich placówek oświatowych i - przede wszystkim - przedszkolaków i uczniów serdecznie dziękujemy za ten ważny i piękny gest.

 

 

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 02-06-2020 14:36
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 02-06-2020 14:43