5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WAŻNE - Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. informuje

Tankuj na stacji paliw MZK

 

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu informuje klientów Stacji Paliw przy ulicy Lwowskiej 9, że od wtorku, 2 czerwca br. stacja czynna jest codziennie przez całą dobę. Zapraszamy!

 

Stacja paliw MZK z napisem ponownie 24h/7

 

Tymczasowa zmiana trasy przejazdu autobusu linii nr 4

 

W związku z zamknięciem drogi wojewódzkiej nr 885 na odcinku od Hermanowic do granicy państwa od 20 maja br. autobus linii nr 4 będzie kursował w kierunku Malhowic i Stanisławczyka drogami powiatową nr 2097r oraz gminną 3329002 z pominięciem przystanku Malhowice „na żądanie”. W zastępstwie tego przystanku zostanie utworzony tymczasowy przystanek w miejscowości Malhowice, usytuowany nieopodal przystanku Malhowice I.

 

Wszystkich pasażerów, korzystających z przejazdów linią „4” informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Miejskiego Zakładu Komunikacji, kursy na trasie Przemyśl – Malhowice mogą być opóźnione. Opóźnienia w rozkładzie, spowodowane są remontem drogi i związanymi z nim ograniczeniami. Wszystkich Państwa, pasażerów MZK sp. z o.o. przepraszamy za związane z tym niedogodności oraz prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

fot_A_Czereba (5).jpeg

 

Od poniedziałku, 25 maja znów można kupić bilet u kierowcy autobusu

 

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu informuje, że od poniedziałku, 25 maja br. została przywrócona doraźna sprzedaż biletów u kierowców autobusów.

 

Jednocześnie MZK w Przemyślu przypomina Pasażerom o obowiązku stosowania środków ochrony osobistej podczas zakupu biletów. W imieniu kierowców prosimy też o przygotowanie wyliczonej należności za bilet.

 

logo mzk.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 02-06-2020 13:20
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 02-06-2020 13:44