-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

POSiR przedłuża Dzień Dziecka na cały miesiąc!

A gdyby tak świętować Dzień Dziecka nie tylko pierwszego dnia czerwca, ale we wszystkie jego weekendy…? Zdecydowanie tak! Ale tylko z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

 

Wszystkich małych i dużych. Dzieci oraz tych, którzy nadal się nimi czują, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. W każdy weekend czerwca od godziny 12 do 19 na placu obok lodowiska miejskiego przy ulicy Sanockiej, odbywać się będzie Festiwal Dmuchańców, gdzie na najmłodszych czekać będą bajecznie kolorowe, miękkie i wystrzałowe dmuchane zamki, zjeżdżalnie, tory przeszkód i place zabaw. A kiedy Wasze pociechy już się „wyskaczą”, zapraszamy na tor saneczkowy! Wiatr we włosach, radość i adrenalina – to gwarancja wspaniałej zabawy. Saneczki czekają na Państwa od poniedziałku do piątku od 12 do 18 oraz w każdą sobotę oraz niedzielę od 10 do 19.

Dla tych, którzy lubią popatrzeć sobie na świat z góry, zapraszamy na przejażdżkę koleją krzesełkową. Zapierające dech w piersiach widok, będzie można podziwiać w soboty oraz niedziele w godzinach od 10 do 18. Zapraszamy!*

 

 

 

*Atrakcje są płatne. Cennik dostępny na miejscu lub na stronie Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

posir.jpeg

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: POSiR

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 01-06-2020 13:24
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 01-06-2020 13:29