13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Mieszkalnictwo istotnym czynnikiem rozwoju lokalnego”– zapraszamy na kolejne seminarium ONLINE

W imieniu Związku Miast Polskich zapraszamy w dniach 4 i 5 czerwca br. od godz. 10 do śledzenia dyskusji na temat INWESTYCJI MIESZKANIOWYCH, która odbędzie się w ramach kolejnej edycji Forum Rozwoju Lokalnego z cyklu „Uruchomienie endogennych potencjałów warunkiem rozwoju małych i średnich miast w Polsce” - W FORMIE ONLINE.

SEMINARIUM_FRL.jpeg

Mieszkalnictwo jest istotnym wewnętrznym lokalnym potencjałem rozwojowym, zdecydowanie zbyt słabo wykorzystywanym. Celem seminarium jest wskazanie, iż szeroko rozumiane mieszkalnictwo może być wykorzystywane jako istotny czynnik lokalnego rozwoju. Zastanowimy się jak dzięki inwestycjom mieszkaniowym rozruszać lokalną gospodarkę, jak powinna wyglądać nowoczesna gospodarka mieszkaniowa w małych i średnich miastach oraz zapoznamy się z praktycznymi przykładami jak inni poradzili sobie z inwestycjami mieszkaniowymi. Spotkanie Online będzie również doskonałą okazją do przyjrzenia się przykładom z miast, w których podjęto się realizacji tego typu projektów: Miasto Kamienna Góra , Rybnik.eu - Miasto Rybnik, Gmina Kępice, Dzień dobry w Kępnie.

 

Logo ZMPZwiązek Miast Polskich przeprowadzi również debatę oksfordzką nt. znaczenia mieszkalnictwa małych i średnich miastach po epidemii COVID-19. Seminarium i warsztaty odbywają się w pełni w trybie online, a udział w nich jest bezpłatny.  Zapraszamy też na transmisję online.


Transmisja z tego wydarzenie dostępna będzie pod linkiem:

https://www.facebook.com/ZwiazekMiastPolskich/posts/1410026535855660

 

 

Opublikował: Rafał Porada | Data publikacji: 29-05-2020 12:51
Modyfikował: Rafał Porada | Data modyfikacji: 29-05-2020 12:56