20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wznowienie pracy czytelni akt Archiwum Państwowego w Przemyślu

archiwum logo-poziom-min.png

 

Informacja dla osób korzystających z akt osobiście w czytelni Archiwum Państwowego w Przemyślu

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informujemy o otwarciu 1 czerwca br. czytelni akt Archiwum Państwowego w Przemyślu. Biorąc pod uwagę ograniczenia związane z pandemią COVID-19 oraz z uwagi na bezpieczeństwo zarówno korzystających, jak i obsługujących ich pracowników zmieni się szereg uregulowań związanych z dostępem do samej czytelni, jak i z udostępnianiem w niej zasobu. Warunki ponownego otwarcia zostały ustalone w konsultacji z inspektorem sanitarnym.

Czytelnia będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-11.00 oraz 12.00 do 15.00.  Korzystanie z czytelni jest możliwe wyłącznie po rezerwacji telefonicznej pod numerem 16 670 35 38 wew. 145 lub mailowej pod adresem: archiwum@przemysl.ap.gov.pl

W ciągu jednego dnia z czytelni akt mogą skorzystać maksymalnie 4 osoby. Wprowadza się również limit udostępnianych jednorazowo akt do 5 jednostek archiwalnych.

Szczegółowe informacje o sposobie korzystania w czytelni z akt w warunkach zagrożenia epidemiologicznego znajdują się w Aneksie do regulaminu dostępnym tutaj. Wszystkie opisane wyżej działania podjęto, aby zapewnić Państwu możliwość bezpiecznego wglądu do akt.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do korzystania z naszego zasobu.

 Archiwum Państwowe w Przemyślu

 

archiwum logo-poziom-min.png

 

Informacja dla osób składających podanie ♦

Jeżeli nie chcą Państwo korzystać samodzielnie z akt w naszej czytelni, istnieje możliwość prowadzenia poszukiwań za naszym pośrednictwem. Informujemy, że wszelkie wnioski mogą Państwo przesyłać jak dotychczas pocztą tradycyjną pod adresem: Lelewela 4, 37-700 Przemyśl,  mailowo pod adresem: lub za pomocą elektonicznej skrzynki podawczej e-PUAP.

 

archiwum logo-poziom-min.png

 

Dodatkowe informacje dla użytkowników ♦

Informujemy również, że od 30 kwietnia br.  w tutejszym Archiwum obowiązuje nowy cennik  usług świadczonych w Archiwum Państwowym w Przemyślu. Biblioteka Archiwum Państwowego w Przemyślu jest nieczynna do odwołania.

 

archiwum państwowe w Przemyślu gł..jpeg

za: Archiwum Państwowe w Przemyślu

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 28-05-2020 13:57