9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwsze kino samochodowe w Przemyślu

Już na początku czerwca, a dokładnie 5 czerwca br. ruszy pierwsze kino samochodowe w nadsańskim mieście. Organizatorem imprezy jest agencja BT Events przy wsparciu Prezydenta Miasta Przemyśla. Będzie to znakomita okazja do „wyrwania” się z czterech ścian i poczucia odrobiny normalności w bardzo trudnym czasie pandemii.

 

Kino samochodowe będzie działało dwa dni. Każdego wieczoru zostaną wyświetlone dwa filmy, na które będzie można zakupić bilety poprzez specjalnie stworzoną platformę sprzedażową. Prócz ciekawych, znanych kinowych hitów organizatorzy zapewnią dostęp do kinowych przekąsek.

 

objazdowe kino.jpeg

 

Kiedy seanse?

Seanse rozpoczną czerwcowy pierwszy weekend. Projekcje zaplanowane są na piątek, 5 czerwca br. Kino będzie działało przez jeden dzień. Jeżeli zainteresowanie okaże się duże, kino będzie działać również w sobotę, 6 czerwca.

 

Gdzie zobaczymy filmy?

Spotkania zostaną zorganizowane na parkingu dolnej stacji wyciągu narciarskiego (przy ulicy Sanockiej 12B w Przemyślu).

 

Jakie zobaczymy filmy?

Wszystkie informacje zostaną podane na stronie organizatora www.odjazdowekino.pl. Lista filmów zostanie opublikowana w środę, 20 maja br.

 

Ile kosztują bilety?

Kino samochodowe nie będzie bezpłatne, obowiązywać będą „wjazdówki”. Opłata za jedno miejsce parkingowe wynosi 49,99 zł. Sprzedaż biletów rusza w piątek, 22 maja o godzinie 13:00 na stronie ► wydarzenia. Liczba miejsc, ze względów bezpieczeństwa, jest ograniczona do 100 samochodów. W samochodzie będą mogły przebywać maksymalnie trzy osoby.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

 

kino samochodowe.jpeg

fot. pixabay.com

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 20-05-2020 08:42
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 21-05-2020 11:32