11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Weź udział w badaniach ankietowych

Belka Programu Rozwój Lokalny
 

Szanowni przemyscy przedsiębiorcy,
Drodzy Mieszkańcy Przemyśla,
Szanowni Państwo,

Wasz głos i wasze opinie są niezmiernie ważne w ubieganiu się Miasta o środki na usprawnienie pracy samorządu oraz realizację inwestycji mających na celu poprawienie jakości życia w mieście oraz podniesieniu atrakcyjności inwestycyjnej Przemyśla.

W związku przystąpieniem Miasta Przemyśla do projektu „Rozwój Lokalny", finansowanego ze środków Funduszy norweskich i EOG 2014 - 2021, którego głównym celem jest wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej poprzez podniesienie jakości środowiska naturalnego, dostępności i standardu życia mieszkańców zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o wypełnienie przygotowanych ankiet.


 

Kliknij, aby przejść do ankiety. Kliknij, aby przejść do ankiety. Kliknij, aby przejść do ankiety.

Program „Rozwój Lokalny" skierowany jest do małych i średnich miast i ma na celu ich wsparcie w wypracowaniu i wdrożeniu zrównoważonego i systemowego podejścia do rozwoju lokalnego i tym samym do ograniczenia negatywnych zjawisk rozwojowych.

Informacje uzyskane z badania pozwolą poznać Państwa plany rozwojowe oraz ocenę czynników warunkujących prowadzenie działalności gospodarczej w naszym mieście, co pozwoli zidentyfikować obszary wymagające współdziałania z samorządem.

Wnioski z badania będą pomocne przy podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości naszego miasta oraz pozwolą lepiej dostosować politykę miejską do potrzeb Przedsiębiorców, Mieszkańców i Turystów.

Dziękuję za poświęcony czas i udział w badaniu.

 

Wojciech Bakun

Prezydent Miasta Przemyśla

Opublikował: Rafał Porada | Data publikacji: 18-05-2020 15:15
Modyfikował: Rafał Porada | Data modyfikacji: 21-05-2020 07:15