-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na wirtualne otwarcie wystawy „Z Księżyca na Marsa i dalej…” w ramach Dnia Amerykańskiego na Zamku Kazimierzowskim

18 marca br. na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu miał się odbyć DZIEŃ AMERYKAŃSKI, w ramach którego m.in. miała być otwarta wystawa fotografii NASA zatytułowana „Z Księżyca na Marsa i dalej…”. Zdjęcia pokazują wszystkie misje programu Apollo, dwunastu astronautów, którzy chodzili po Księżycu i przygotowania NASA do ponownych misji na Księżyc i dalej na Marsa.


Niestety pandemia koronawirusa SARS CoV-2 nie pozwoliła na to. Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek postanowiło jednak zrobić wszystko, aby to godne uwagi wydarzenie mimo wszelkich przeciwności się odbyło.

 

18 05 2020 bannerek WIRTUALNE OTWARCIE WYSTAWY z kSIĘŻYCA NA mARSA I DALEJ....jpeg

 

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu wielu osób - w tym Amy Steinmann Konsul ds. prasy i kultury z Konsulatu Generalnego USA w Krakowie i  Wojciecha Bakuna Prezydenta Miasta Przemyśla, przy pomocy technologii internetowych wernisaż wystawy stanie się rzeczywistością.

 


Zapraszamy do obejrzenia filmu, który ukazuje to wirtualne przedsięwzięcie ►

 Wystawę można oglądać w Galerii ZAMEK codziennie do 15 czerwca br. w godzinach 12.00 -16.00 przy zachowaniu reżimu sanitarnego związanego z pandemią koronawirusa SARS CoV-2. Wstęp wolny. 

 

18-05-2020-wystawa-wirt-plakatto.jpeg

 

wernisaż.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 18-05-2020 17:00
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 19-05-2020 10:59