5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Święto Straży Granicznej

Tegoroczne Święto Straży Granicznej, podobnie jak inne uroczystości w tym czasie, nie odbywa się tak okazale, jak wszyscy tego chcielibyśmy. Przyzwyczailiśmy się, że funkcjonariusze i cywilni pracownicy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej obchodzą swoje święto wspólnie z mieszkańcami Przemyśla. I chociaż ten czas epidemii jest trudny dla nas wszystkich, wiemy że nasi Strażnicy Graniczni z równym jak dotychczas, a być może nawet większym poświęceniem wykonują swoje obowiązki, strzegąc polskiej i unijnej granicy.  

Biosg_życzenia.jpeg

W dniu Waszego Święta życzę Wam przede wszystkim bezpiecznej służby. Praca w Straży Granicznej wiąże się z różnymi wyzwaniami, które mogą nieść ze sobą zagrożenia, dlatego najważniejsze jest abyście zawsze wracali zdrowi do domu, do swoich rodzin. Niech ten dzień będzie też dla funkcjonariuszy i pracowników Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej źródłem satysfakcji i głębokiego przekonania, że dla naszej Ojczyzny , a także regionu Wasza praca jest niezwykle ważna i istotna. 

W imieniu swoim i mieszkańców Przemyśla dziękuję także, że zawsze można liczyć na Waszą pomoc i zaangażowanie w życie naszego miasta, dlatego chcemy wspólnie z Wami przeżywać ten dzień.

Wszystkiego najlepszego!

Wojciech Bakun

Prezydent

Miasta Przemyśla

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 16-05-2020 16:51