6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent przekazał życzenia (i prezent) z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych

Prezydent Wojciech Bakun odwiedził dziś (12 bm.) właścicieli oraz załogę firmy Bigordi. Do podprzemyskich Jaksmanic, w których mieści się firma, włodarz miasta udał się na zaproszenie Łukasza Knapa i Andrzeja Sitko – właścicieli przedsiębiorstwa. Bigordi to prężnie rozwijający się producent damskich torebek, który ze względu na obecną sytuację w kraju, zdecydował się na rozszerzenie swojej działalności o szycie maseczek ochronnych.

 

1.jpeg

 

„Szycie to nasze życie” – tak brzmi dewiza pracowników firmy. Nie dziwi więc fakt, iż nie tylko wkładają w swoją pracę mnóstwo serca, ale również chcą dzielić się jej efektami z najbardziej potrzebującymi.

 

 

Szefowie Bigordi postanowili przekazać miastu 2.300 maseczek ochronnych. Ów prezent wręczyli włodarzowi nadsańskiego grodu, a Ten… zaproponował, iż przekaże go osobom, którym tego typu środki ochrony osobistej są obecnie najbardziej potrzebne. Mowa tu o Bohaterkach i Bohaterach, których święto dziś obchodzimy. Przemyskie Pielęgniarki, Pielęgniarze i Położne - to w ich imieniu przyjmowała dziś życzenia, kwiaty i wspomniane maseczki ochronne Zastępca Dyrektora ds. pielęgniarstwa w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Ojca Pio w Przemyślu - Renata Telega, której towarzyszyła Szefowa placówki – Barbara Stawarz.

 

9.jpeg

 

W imieniu swoim oraz samorządu miasta Przemyśla jeszcze raz serdecznie dziękujemy lokalnym przedsiębiorcom za wszelkie dobro, którym tak chętnie się dzielą. Zwłaszcza teraz, w czasie panującej w kraju pandemii, gdy wielu z nich zmaga się z ogromnymi (również finansowymi) problemami.

 

8.jpeg

 

A naszym Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym jeszcze raz składamy życzenia zdrowia, uśmiechu, ludzkiej życzliwości i mnóstwa satysfakcji z pełnionej służby.

 

10.jpeg

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: Maciej Wolański  

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 12-05-2020 15:06
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 12-05-2020 15:38