0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kupuj świadomie, wspieraj nasze rolnictwo i gospodarkę

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego uruchomił podkarpacki e-bazarek. Partnerami w tym przedsięwzięciu są m.in. Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Podkarpacka Izba Rolnicza, Związek Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego, a także lokalne media.

 

podkarpacki e-bazarek.jpeg

 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi prowadzi kampanię informacyjną „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”, której celem jest zwiększenie wiedzy Polaków nt. świadomych decyzji zakupowych, szczególnie w obecnym czasie. Minister Rolnictwa zachęca także do włączenia się w akcję i propagowanie tej idei w każdy możliwy na tę chwilę sposób. Komunikujmy wspólnie wszystkim, że „Twój wybór ma znaczenie!”. Należy zaznaczyć, że wybieranie polskich produktów żywnościowych to wsparcie dla polskich rolników i przedsiębiorców, to praca dla nas i dla bliskich, to przychody i zyski firm działających w Polsce oraz podatki wspierające lokalne budżety. Z punktu widzenia przyszłości polskiego rolnictwa i gospodarki to nasz wspólny cel i społeczny obowiązek.

o kampanii informacyjnej.png

Mając na uwadze prowadzone obecnie przez resort rolnictwa działania informacyjno-edukacyjne związane z kształtowaniem patriotyzmu konsumenckiego, a także troskę o nasz region i gospodarkę w województwie podkarpackim podejmowane są innowatorskie działania.

 

E-bazarek to możliwość tworzenia krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy producentami a konsumentami. To również doskonała bezpłatna promocja podkarpackich rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, usługodawców, twórców rękodzieła oraz kół gospodyń wiejskich.

Działalność serwisu to pomoc mieszkańcom obszarów wiejskich w sprzedaży wytworzonych produktów i usług.

Bądźmy solidarni z naszymi przedsiębiorcami i rolnikami, wspierajmy krajową gospodarkę i jednoczmy się w działaniu.

 

KLIKNIJ W OBRAZ ►

podkarpacki e-bazarek gł..jpeg

informacja za: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego  w Boguchwale

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 29-04-2020 15:00
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 29-04-2020 15:01