13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podkarpacka traveltanna – nowa akcja PROT na czas kwarantanny promująca podkarpackie atrakcje turystyczne

W tym trudnym momencie, gdy nie możemy podróżować, a podkarpackie atrakcje turystyczne świecą pustkami, Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna w swych działaniach skupiła się na budowaniu wizerunku miejsca. Poprzez transmisje online, organizacja chce wykreować marzenia o przyjeździe do Podkarpackiego, gdy pandemia minie. W ramach akcji Podkarpacka Traveltanna na profilu FB @podkarpackie.travel oraz m.in. na grupach #kulturawkwarantannie i #turystykawkwarantannie udostępniane są transmisje LIVE umożliwiające turystom zapoznanie się z podkarpackimi walorami turystycznymi. Pierwszy LIVE łączący gotowanie na ekranie oraz wizytę w Bieszczadzkiej Szkole Rzemiosła już za nami. Dzisiaj (17 bm.) o godzinie 12.00 wraz z podkarpackie.travel odwiedzimy zabytek UNESCO. Mamy nadzieję, iż przyłączą się Państwo do tej wspaniałej akcji i sprawią, że turyści, odwiedzą nasz region w przyszłości.

 

prot logo.jpeg

 

Zobacz LIVE Podkarpackie PROZIAKI w Bieszczadzkiej Szkole Rzemiosła:

https://www.facebook.com/podkarpackie.travel/videos/277610009903226/

 

prot.jpeg

 

@PROT.PODKARPACKIE.TRAVEL – na facebooku powstał nowy branżowy profil podkarpackiej regionalnej organizacji turystycznej

 

Ale to nie wszystko... W związku z wynikającą z pandemii COVID-19 kwarantanną, która w sposób szczególny uderzyła w branżę turystyczną, Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna uruchomiła nowy profil na Facebooku @prot.podkarpackie.travel. Profil jest dedykowany branży turystycznej i zawiera aktualne informacje dotyczące m.in. wsparcia firm z branży turystycznej, czy akcji związanych z ratowaniem turystyki. W jednym miejscu znajdziecie Państwo treści na temat tarczy antykryzysowej w kontekście branży turystycznej, działań World Tourism Organization (UNWTO) akcji #WybierzVoucher, jak i wsparcia Województwa Podkarpackiego dla branży turystycznej i okołoturystycznej.

 

W założeniu profil ma służyć integrowaniu podmiotów zrzeszonych w PROT w mediach społecznościowych. Zapraszamy do polubienia i obserwowania profilu, a także komentowania treści. 

 

prot 1.jpeg

 

Filmy promujące turystykę aktywną na pograniczu polsko-słowackim są już dostępne w internecie

 

W ramach II części kampanii online promującej turystykę aktywną na pograniczu polsko-słowackim powstały trzy filmy promujące turystykę górską: krótki spot promocyjny, film DIY: „Jak robić zdjęcia w górach” oraz film: „Za co kochamy góry” z udziałem trzech wyjątkowych bohaterów. Kampania online prowadzona jest w mediach społecznościowych PROT: na FB @podkarpackie.travel oraz Instagramie @podkarpackietravel. Zasięg całej kampanii planowany jest na min. 1 050 000 osób.

 

Spot promocyjny „Jak robić zdjęcia w górach”:

https://www.facebook.com/podkarpackie.travel/videos/3572945732775939/\

 

prot góry.jpeg

www.podkarpackie.travel

Odwiedź nas na Facebooku!
www.facebook.com/podkarpackie.travel

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 17-04-2020 09:57
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 17-04-2020 10:04