2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyły się Regaty 2007

W dniach 21 i 22 lipca br. w Chrewcie nad zalewem Solińskim odbyły się regaty o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla oraz o Puchar Prezesa P.S.Ż. SALING zaliczane do V edycji Pucharu Soliny. Zawody odbyły się w atmosferze czystej sportowej rywalizacji, do komandora regat Stanisława Dorosza oraz sędziego głównego Henryka Worobca nie wpłyną jakikolwiek protest. Tak Przedstawiały się wyniki sportowych zmagań.

O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla


Klasa OMEGA

1. POL-13 KW AZS Politechnika Rzeszowska
Michał Markiewicz
Piotr Puchowski
Anna Gil
2. Rz-320 KW AZS Politechnika Rzeszowska
Marian Markiewicz
Wojciech Nycz
Patrycja Kaszuba
3. PM-112 P.S.Ż „Saling”
Mateusz Worobiec
Katarzyna Kiebała
Karol Wilk
4. Rz-211
Marcin Lampart
Tomasz Smoła
Marcin Cebulak
5.PM-63 Bonita
Józef Misiński
Andrzej Jabczuga
Andrzej Prymon

6.Namaste REST
Jakub Filip
Wiesław Filip
Mateusz Muras
7.Ruch 11
Szymon Tkacz
Anita Tkacz
Marcin Przyszlakowski
8.KS-004
Marcin Bar
Roman Bar
Bartosz Wróbel
9.Shadow
Kacper Drozd
Magda Bury
Jakub Jankowski

Klasa – OPEN

1.POL-10 Ford Renger-Wikar Y.C.PTTK. Beskid Nowy Sącz
Czernecki Grzegorz
Charzewski Cezary
Maciaszek Andrzej
2.POL 3377 Prodental ROZŻ
Mieszko Cieśla
Gniewko Cieśla
Marek Wąs
Marcin Więcek
3.Kaprys
Kogut Józef
Kogut Paweł
Kogut Bolek
Kogut Monika
4.KS-033 Kaper BTŻ
Trojanowski Zbigniew
Trojanowska Ewa


Klasa – T-3

1.KS-187 Jurik BTŻ
Kusiak Jerzy
Kusiak Paulina
Trojanowska Magda
2.KS-219 Admirał W BTŻ
Jan Wilk
Stanisław Turkawski
3.ELCOM KS-777 Naftowiec
Marek Sawicki
Marcin Wójcik
4.RZ-178 MATHAWI
Wapiński Witold
Wapiński Jan
Jakubowki Piotr
5.Currency of time
Kusnierz Zenon
Pradziuk Ewa
Łuszczyński Tomasz
6.RZ-194 SAGITTA Naftowiec
Nowak Kazimierz
Duda Zyta
7.RZ-276 MARTAO 2
Szwed Marek
Wierzbicki Tadeusz
8.KS-179 BP Nafta-Gaz Polańczyk
Torma Jukasz
Moczarny Maciej
9.MEWA
Koziołkiewicz Krzysztof
Koziołkiewicz Hubert

Klasa – T-2

1.RZ- 367 SABA
Wożniak Grzegorz
Tomkiewicz Darek
2.KS-170 DAISY
Ginter Grzegorz
Grzywalski Adam
3.PM-117 BASZKA P.S.Ż. „ Saling”
Winiarczyk Zbigniew
Malawski Mariusz
Pisowicz Wiktor
4.KS-213 SALSA KKŻ Krosno
Czelny Janusz
Pacek Andrzej
5.CALIBRA Naftowiec
Frąckiewicz Jan
Adamczuk Jarosław
6.RZ-22 SPOKO Szkwał Rzeszów
Dwornikowski Leon
Szuli Jolanta
7.KS-178 CASINO Albatros
Lenczyk Aleksander
Baryś Aleksander
8.KS-172 ELCOM 2 Naftowiec
Trzciński Mariusz
Arak Leszek
9.RZ-277 MACHO
Szczygielski Wojciech
Szczygielski Radosław
10.KS-115 A’VISTA BTŻ
Pacek Robert
Czelny Alicja
11.KS-151 TOSKA BTŻ
Florek Piotr
Szajowski Mirek
Włodarczyk Marek

Klasa – T-1

1.RZ-313 DYZIO KZŻ Krosno
Gibała Zbigniew
Kawecki Leszek
2.TOUCH OF NATURE BTŻ
Abram Tomasz
Bogusz Piotr
3.RZ-171 IKAR AZS Politechnika Rzeszowska
Łabaj Marcin
Nowak Agnieszka
Łabaj Marcelina


W regatach brało udział 36 jachtów.

Regaty o Puchar Prezesa P.S.Ż. SALING zaliczane do V edycji Pucharu Soliny

Klasa OMEGA

1. POL-13 KW AZS Politechnika Rzeszowska
Michał Markiewicz
Piotr Puchowski
2. Rz-320 KW AZS Politechnika Rzeszowska
Marian Markiewicz
Wojciech Nycz
Patrycja Kaszuba
Anna Gil
3. PM-112 P.S.Ż. „Saling”
Mateusz Worobiec
Katarzyna Kiebała
Karol Wilk
4.Ruch 11
Szymon Tkacz
Anita Tkacz
Marcin Przyszlakowski

5.PM-63 Bonita Przemyśl
Józef Misiński
Andrzej Jabczuga
Andrzej Prymon
6. Rz-211
Marcin Lampart
Tomasz Smoła
Marcin Cebulak
7.Namaste REST
Jakub Filip
Wiesław Filip
Mateusz Muras
8.KS-004
Marcin Bar
Roman Bar
Bartosz Wróbel
9.Shadow
Kacper Drozd
Magda Bury
Jakub Jankowski

Klasa OPEN


1.POL 3377 Prodental ROZŻ
Mieszko Cieśla
Gniewko Cieśla
Marek Wąs
Marcin Więcek
2.POL-10 Ford Renger-Wikar Y.C.PTTK. Beskid Nowy Sącz
Czernecki Grzegorz
Charzewski Cezary
Maciaszek Andrzej

3.Kaprys
Kogut Józef
Kogut Paweł
Kogut Bolek
Kogut Monika
4.KS-033 Kaper BTŻ
Trojanowski Zbigniew
Trojanowska Ewa

Klasa – T-3

1.RZ-178 MATHAWI
Wapiński Witold
Wapiński Jan
Jakubowki Piotr
2.Currency on time
Kusnierz Zenon
Pradziuk Ewa
Łuszczyński Tomasz
3.KS-219 Admirał W BTŻ
Jan Wilk
Stanisław Turkawski
4.KS-187 Jurik BTŻ
Kusiak Jerzy
Kusiak Paulina
5.ELCOM KS-777 Naftowiec
Marek Sawicki
Marcin Wójcik
6.RZ-276 MARTAO 2
Szwed Marek
Wierzbicki Tadeusz
Trojanowska Magda
7.RZ-194 SAGITTA Naftowiec
Nowak Kazimierz
Duda Zyta
8.KS-179 BP Nafta-Gaz Polańczyk
Torma Jukasz
Moczarny Maciej
9.MEWA
Koziołkiewicz Krzysztof
Koziołkiewicz Hubert

Klasa - T-2

1. RZ- 367 SABA
Wożniak Grzegorz
Tomkiewicz Darek
2.PM-117 BASZKA P.S.Ż. „Saling”
Winiarczyk Zbigniew
Malawski Mariusz
Pisowicz Wiktor
3.KS-170 DAISY
Ginter Grzegorz
Grzywalski Adam
4.KS-213 SALSA KKŻ Krosno
Czelny Janusz
Pacek Andrzej
5.CALIBRA Naftowiec
Frąckiewicz Jan
Adamczuk Jarosław
6.RZ-22 SPOKO Szkwał Rzeszów
Dwornikowski Leon
Szuli Jolanta
7.RZ-277 MACHO
Szczygielski Wojciech
Szczygielski Radosław
8.KS-178 CASINO Albatros
Lenczyk Aleksander
Baryś Aleksander
9. KS-172 ELCOM 2 Naftowiec
Trzciński Mariusz
Arak Leszek
10. KS-151 TOSKA BTŻ
Florek Piotr
Szajowski Mirek
Włodarczyk Marek
11.KS-115 A’VISTA BTŻ
Pacek Robert
Czelny Alicja

Klasa – T-1

1.RZ-313 DYZIO KZŻ Krosno
Gibała Zbigniew
Kawecki Leszek
2.RZ-171 IKAR AZS Politechnika Rzeszowska
Łabaj Marcin
Nowak Agnieszka
Łabaj Marcelina
3 .TOUCH OF NATURE BTŻ
Abram Tomasz
Bogusz Piotr

W regatach brało udział 36 jachtów.

 

JPGRegaty 2007

JPGRegaty 2007

JPGRegaty 2007

JPGRegaty 2007

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl