14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PBP rozpoczyna 6. edycję ANDERSENADY, czyli turnieju wiedzy o baśniach. Tym razem uczestnicy zmierzą się on-line

W imieniu Przemyskiej Biblioteki Publicznej zapraszamy wszystkich (najmłodszych) wielbicieli baśni Hansa Christiana Andersena do udziału w „VI Turnieju wiedzy o baśniach – ANDERSENADA“, który w tej edycji zostanie przeprowadzony on-line. Z tego względu zwracamy się do Rodziców i Nauczycieli z prośbą o wsparcie jego technicznej realizacji.

 

PRZEMYSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. IGNACEGO KRASICKIEGOl().jpeg

 

► Turniej adresowany jest do dzieci w wieku 7-11 lat, uczących się w szkołach podstawowych miasta i powiatu przemyskiego.

 

► Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest pobranie ze strony internetowej karty zgłoszenia oraz wypełnienie i przesłanie jej zdjęcia, skanu lub wypełnionego w edytorze Word załącznika na adres e-mail: a następnie rozwiązanie przesłanych przez organizatora zadań turniejowych i odesłanie ich w terminie do 8 maja 2020 roku.

 

► W „VI Turnieju wiedzy o baśniach – ANDERSENADA“ obowiązuje znajomość tekstów baśni Hansa Christiana Andersena: „Słowik”, „Królowa Śniegu”, „Dziewczynka z zapałkami”, „Calineczka” i „Brzydkie kaczątko” w tłumaczeniu Cecylii Niewiadomskiej, które są dostępne w bibliotece cyfrowej Wolne lektury https://wolnelektury.pl/

 

 

Pliki do pobrania

 

Informacje o turnieju: Dział dla Dzieci i Młodzieży, e-mail: , tel. 696187436.

 

PRZEMYSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. IGNACEGO KRASICKIEGOl(1).jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-04-2020 10:09
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-04-2020 10:11