-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejna piękna akcja Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl - SOLIDARNI w walce z COVID-19

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice, Przemyślanie!

 

Wielkimi krokami nadchodzą tegoroczne Święta Wielkanocne. Będą to Święta wyjątkowe. Niestety, ich wyjątkowość będzie polegała na tym, że jednym z głównych tematów, przewijającym się podczas rodzinnych spotkań, będzie szalejąca epidemia koronawirusa. Epidemia, która wywołała niespotykaną  dotąd sytuację społeczno–gospodarczą w naszym kraju, ale co najgorsze stoimy przed obliczem, chyba największego kryzysu gospodarczego w historii. Już na chwilę obecną, niezliczona rzesza naszych rodaków, znalazła się w bardzo ciężkiej sytuacji ekonomicznej. Likwidowane są firmy, których prowadzenie było bardzo często jedynym źródłem utrzymania wielu rodzin. Rozpoczęły się redukcje etatów, są duże opóźnienia w realizacji wynagrodzeń dla pracowników. Wszystko to sprawia, że zaczynają pojawiać się problemy, ze znalezieniem środków na realizację podstawowych zakupów, nie mówiąc już o wydatkach związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy…

 


W związku z powyższym, w imieniu klubu ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl, zwracamy się do Wszystkich Państwa z wielką prośbą o przyłączenie się do kolejnej pięknej akcji organizowanej przez naszych sportowców.

 

srs główne.jpeg

 


♦ Akcja ta tożsama jest z mottem przewodnim naszych wspaniałych szczypiornistów – GRAMY DLA WASZebrane w trakcie zbiorki środki sportowcy zamierzają przeznaczyć na poniższe cele:1. Zakup artykułów spożywczych, chemicznych, artykułów higieny osobistej dla osób w trudnej sytuacji ekonomicznej, wynikającej z epidemii koronawirusa.

2. Zakup i dowóz obiadów dla osób starszych, najbardziej zagrożonych skutkami zakażenia koronawirusem, a także dla osób w trudnej sytuacji ekonomicznej, wynikającej z epidemii.

3. Zakup i dystrybucja wśród mieszkańców Przemyśla, środków ochrony (maseczek, rękawic, płynu do dezynfekcji) minimalizujących ryzyko zakażenia się koronawirusem.

 

 

Przebieg akcji będzie na bieżąco aktualizowany. Wszystkie dokonane zakupy będą udokumentowane rachunkami a odbiór wszelkich artykułów, obiadów, środków ochrony, potwierdzany przez  Odbiorców. Oczywiście wsparcie pieniężne jest bardzo istotne, ale nie mniej wartościowa będzie tez inna pomoc. Wszystkie osoby, firmy, które są w stanie pomóc, przekazując potrzebny asortyment, gorąco zapraszamy do kontaktu pod numerem 795 742 547 lub mailowo:

 

 

GRAMY DLA WAS – GRAMY RAZEM !

 

♦ Klub chce się odwdzięczyć (w ramach możliwości) wszystkim Darczyńcom!

Każdy, kto okaże serce i wesprze akcję nawet najdrobniejszą wpłatą, otrzyma od ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl imienne podziękowania.

 

► Przy wpłacie min. 20 złotych, sportowcy przekażą darczyńcy, zestaw 2 długopisów klubowych. 

 

długopis.jpeg

 

► Wpłacającym min. 50 złotych, do długopisów dołożony zostanie duży, klubowy kalendarz na rok 2020 w formacie A1, lub mniejszy, jednodzielny - w zależności od preferencji. 

 

kalendarz.jpeg

kalendarz2.jpeg

 

- Zestaw 2 kalendarzy i 2 długopisów chętnie dostarczymy każdemu, kto zasili naszą zbiórkę kwotą min. 70 złotych. Oczywiście kalendarze opatrzone będą  imienną dedykacją i podpisami członków zespołu – pisze na swojej stronie przemyska drużyna.

 

kalendarz+długopis.jpeg

 

Oficjalna, reprezentacyjna, klubowa koszulka polo w kolorze czerwonym -  to prezent dla każdego, kto dokona wpłaty min. 100 złotych, natomiast  przy kwocie 150 złotych, razem z koszulką, pojawi się u darczyńcy zestaw kalendarzy i długopisów. 

 

koszulka.jpeg

 

- Podobno nasi  zawodnicy, efektownie prezentują się w tegorocznych strojach meczowych. Będzie nam niezmiernie miło, gdy zobaczymy naszych Kibiców ubranych w pomarańczowe koszulki ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl ! Z wielką przyjemnością dostarczymy je wraz z kalendarzami i długopisami osobom, które wspomogą naszą akcję kwotą minimum 250 złotych. Aby sprawdzić, jak prezentują się one na tle parkietu naszej hali sportowej, proponujemy też indywidualny trening podstaw piłki ręcznej z wybranym Zawodnikiem. Dodatkowo, pierwsze 5 osób, które wpłaci łącznie kwotę minimum 250 złotych, otrzyma bon na pizzę od naszego długoletniego Partnera – DaGrasso Przemyśl – zachęcają szczypiorniści. 

 

koszulka 2.jpeg

voucher.jpeg

 

UWAGA!!!

- Specjalnym CERTYFIKATEM nagrodzimy filantropa, który przekaże najwyższą kwotę na rzecz naszej zbiórki. Będziemy również zaszczyceni,  jeżeli osoba ta, dokona symbolicznego rozpoczęcia naszego pierwszego meczu, który rozegramy w Przemyślu, już  po opanowaniu sytuacji związanej z epidemią czytamy na fanpage-u przemyskiej ekipy.

 

drużyna.jpeg

 

Wszystkie prezenty mogą być również wysłane pod wskazany adres. W takiej sytuacji ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl prosi zrozumienie - ale zwróci się do Państwa z prośbą o dodatkową wpłatę w celu pokrycia kosztów wysyłki.

 

Po zakończonej akcji, stworzony zostanie specjalny plakat, na którym szczypiorniści zamieszczą informacje o wszystkich darczyńcach, którzy wspomogli zbiórkę i wyrazili zgodę na udostępnienie swoich danych!

 

- Już wielokrotnie pokazywaliśmy, że solidarność to nasza cecha narodowa! Jeszcze raz gorąco zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w naszą akcję. Każdy gest dobrej woli ma niesamowite znaczenie w obecnym, bardzo ciężkim czasie! – zachęcają podopieczni Michała Kubisztala.

 

GRAMY DLA WAS – GRAMY RAZEM !

 

wpłać.png

 

srs główne.jpeg

opr. Agata Czereba

zdjęcia: srsprzemysl.pl

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-04-2020 17:43
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 08-04-2020 17:46