17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wspólnie z Teatrem S.A.N możemy stworzyć spektakl

W czasie zagrożenia epidemią nasza kultura przenosi się do sieci. Zwykle jesteśmy tylko biernym odbiorcą tych wyjątkowych wydarzeń, ale w przypadku projektu przemyskiego Teatru S.A.N., możemy brać czynny udział w jego tworzeniu. "Drodzy Przemyślanie! Planujemy w naszym Teatrze S.A.N., stworzyć wyjątkowy spektakl. Spektakl, który opowiadać będzie o historiach miłosnych mieszkańców naszego miasta" - zachęcają pomysłodawcy.

- Pierwsze miłości, spotkania, randki, relacje, w których serce przyśpiesza. A może będą to opowieści kolegów o piękności, którą zachwycało się pół dzielnicy? A może o amancie, który łamał serca na ulicy Jagiellońskiej? Może opowiecie nam o tym jak z kumplem planowaliście poderwać Zośkę z 1a. Może Panie opowiedzą o pierwszych prywatkach i pierwszym tańcu w objęciach silnego Zenona? Może pamiętacie jaki utwór odtwarzał wtedy adapter Bambino? - zachęcają przemyślan twórcy opisując pomysł.

spektakl_SAN.jpeg

Podzielcie się z nimi swoimi opowieściami i wspomnieniami... Stwórzmy razem wyjątkowy spektakl z miłością w tle. Niech to będzie teatralna "Kronika przypadków miłosnych", filmową "Kronikę wypadków miłosnych" już mamy. Czekamy nie tylko na historie z czasów kiedy oranżada smakowała jak francuski szampan, a marzeniem był kawałek z bloku czekolado-podobnego, ale również na historie z czasów kiedy "wszystko było inaczej". Piszcie w dowolnej formie. Na adres poczty Na profilu Teatru S.A.N. na facebooku lub pod postem. - - Będziemy z wielką nadzieją wyczekiwać waszych opowieści. Będziemy cierpliwie sprawdzać i tworzyć wyjątkowy scenariusz. Z waszymi historiami, które przełożymy na język teatru. Wierzymy, że uruchomione wspomnienia, spowodują, że zabiją Wam mocno serca. Tak jak kiedyś...

fot. do grafiki https://www.facebook.com/groups/426486561490418/

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 06-04-2020 10:41