12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Laboratorium filmowe w domu?

Podkarpacka Komisja Filmowa przedstawia pomysł na kreatywne wykorzystanie czasu w domu. Weź na warsztat sztukę filmową i sprawdź swoje umiejętności. Laboratorium Filmowe to wyzwanie dla młodych i kreatywnych, tych, którzy chcą przełamać kwarantannową rutynę i wrócić do rzeczywistości już jako początkujący filmowiec.

Do wyboru są dwa moduły konkursowe:

  • filmy amatorskie (stwórz swój własny film)

amatorskie.png

  • krytyka filmowa (stwórz recenzję filmową)

krytyka.png

Zasady, formularz, regulamin dostępne tutaj: http://www.podkarpackiefilm.pl/pl/edukacja/laboratorium-filmowe

Zgłoszeń do udziału w konkursie dokonuje: 

  • zainteresowana szkoła/placówka poprzez zgłoszenie organizatorom swojej szkoły/placówki oraz koordynatora/ów merytorycznego projektów. Do obowiązków szkoły/jednostki oraz koordynatora/ów należeć będzie czuwanie nad realizacją projektów filmowych przez Uczestników. Koordynatorzy otrzymają wsparcie Podkarpackiej Komisji Filmowej, która zapewni niezbędne materiały i konsultacje. Szkoły/placówki mogą zgłaszać udział do 3 kwietnia 2020 r.
  • Uczestnik indywidualny (niepełnoletni przez Opiekuna prawnego/rodzica) poprzez zgłoszenie pracy konkursowej lub zgłoszenie chęci skorzystania z konsultacji. Uczestnik indywidualny ma prawo zgłosić się do udziału w konkursie na każdym etapie jego trwania, tj. do 10 czerwca 2020 r. 

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego. 

Formularze zgłoszeniowe dostępne są pod poszczególnymi modułami. Informacji na temat konkursu udziela Jagoda Mazepa, , kom. 662 630 268.

Podjęcie tego wyzwania z pewnością poszerzy Twoje horyzonty wiedzy, talentu i pomysłowości. Najlepsze prace zostaną nagrodzone! 

Projekt realizowany jest w ramach programu “Wsparcie szkół i placówek w zajęciach pozalekcyjnych w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19”. Inicjatorem jest Województwo Podkarpackie we współpracy z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Wojewódzkim Domem Kultury, Teatrem im. Wandy Siemaszkowej, Telewizją Polską SA Oddział w Rzeszowie.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 02-04-2020 12:48
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 02-04-2020 12:55