1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pamiętajmy - nie możemy korzystać z Parku i bulwarów nad Sanem

Jednym z nowych ograniczeń, które obowiązują od 1 kwietnia, jest zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów i promenad. Zakaz dotyczy więc terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne, ulubionych miejsc spacerowych. 

W Przemyślu do takich miejsc należy przed wszystkim Park Miejski z jego licznymi alejkami, a także ścieżka rowerowa nad Sanem, będąca częścią szlaku Green Velo - miejsce uczęszczane nie tylko przez rowerzystów, ale i licznych spacerowiczów. Tu znajdziecie Państwo od dzisiaj informacje przypominające o zakazie przebywania. Niestosujący się do tych zaleceń "spacerowicze" z pewnością zostaną upomniani przez patrole policji i straży miejskiej, które już od dzisiaj kontrolują te tereny.

park_miejski.jpeg

Wprowadzenie nowych ograniczeń ma jeden cel - ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19. W tej walce może pomóc każdy z nas, ściśle stosując się do wprowadzonych zasad. Ich złamanie naraża na niebezpieczeństwo zarażenia nie tylko nas bezpośrednio, ale wszystkie osoby, z którymi się kontaktujemy.

tekst: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 01-04-2020 13:17