12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Posiłek dla Seniora

Przemyskie Serca ruszyły z kolejną akcją charytatywną, tym razem związaną bezpośrednio z obecną sytuacją zagrożenia epidemią. "Drodzy mieszkańcy! Pragniemy Was serdecznie zaprosić do wsparcia zbiórki pieniędzy, którą prowadzimy w ramach naszej akcji "Posiłek dla Seniora"! - zachęcają członkowie stowarzyszenia.

Inicjatywę można wesprzeć na www.zrzutka.pl/b9da3z

Zbiórka ma na celu zapewnienie i dostarczenie ciepłych posiłków obiadowych przemyskim seniorom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju jest dynamiczna, a kryzys wywołany koronawirusem dotknął wiele lokalnych przedsiębiorstw, dlatego mając na uwadze akcję #wspierajlokalsów Stowarzyszenie chce wesprzeć lokalnych restauratorów, będących partnerami akcji, zamawiając wspomniane posiłki w ich lokalach. 

Z racji na swój wiek seniorzy należą do grupy osób najbardziej narażonych na zarażenie koronawirusem. Wśród nich są tacy, którzy na co dzień zmagają się z trudną sytuacją życiową, tj. niełatwa sytuacja finansowa czy też samotność. W tych trudnych czasach Przemyskie Serca chcą wesprzeć ich zapewniając codziennie ciepły obiad dowieziony prosto pod ich drzwi.

- Udało nam się zorganizować listę z pierwszymi seniorami, którym ta pomoc jest potrzebna. Każdego dnia za przygotowanie i dostarczenie obiadów składających się z dwóch dań będzie odpowiedzialny inny lokal. Pierwsze posiłki chcemy dowieźć już po kilku dniach od rozpoczęcia zbiórki. Liczba seniorów, których uda nam się nakarmić oraz czas trwania akcji zależy od kwoty jaką uda się zebrać oraz przebiegu zbiórki w ciągu kolejnych dni/tygodni!

Serdecznie zachęcamy do wsparcia akcji!
Jedna zbiórka - dwa cele!

posiłek dla seniora.jpeg

informacja - FB Przemyskie Serca

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 31-03-2020 12:24
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 31-03-2020 12:29