23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przejście piesze w Medyce jednak ZAMKNIĘTE

Dzisiaj (27 marca br.) w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu odbyła się wideokonferencja z udziałem m.in.: Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna, Starosty Przemyskiego Jana Pączka, Komendanta BiOSG gen. bryg. SG Roberta Rogoza oraz Zastępcy Komendanta Komendy Miejskiej Policji kom. Janusza Kiszki.

 

W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla informujemy, że wbrew informacji, która pojawiła się wczoraj (26 bm.) na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, ruch dla  pieszego przejścia granicznego w Medyce NIE ZOSTANIE w najbliższym czasie WZNOWIONY.

 

W dalszym ciągu jedynym czynnym przejściem granicznym dla obywateli Ukrainy wracających do kraju jest przejście graniczne w Korczowej. Od wielu godzin na tym przejściu gromadzą się jednak tłumy podróżnych. Służby celno-graniczne nie nadążają z odprawami. W związku z tym – w imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla - prosimy wszystkich, którzy nie muszą w najbliższych godzinach kierować się na to przejście, aby pozostali w obecnym miejscu zamieszkania.

 

important-1702878_1280.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-03-2020 16:43