Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. poszukuje pracowników

Komunikat Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A.

Szanowni Państwo,

w związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2 i globalną sytuacją kryzysową, wielu pracodawców zdecydowało się ograniczyć świadczone usługi, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się pandemii. Sytuacja ta w szczególności dotknęła pracowników, którzy do tej pory świadczyli swoje usługi w oparciu o umowy zlecenie lub o dzieło. W związku z tym znacząca liczba Polaków nie zostanie objęta prawem do otrzymywania wynagrodzenia i wkrótce pozostanie bez środków do życia.

Jako jeden z największych dystrybutorów w branży farmaceutycznej spieszymy z rozwiązaniem dla tych, którzy w tym trudnym czasie borykają się z trudną sytuacją materialną. Ponad 20% dostaw leków w kraju dociera do aptek i szpitali z naszych magazynów. Każdego dnia przygotowujemy 14 tysięcy dostaw do aptek. Przewozimy 25 tysięcy rodzajów leków. Swoim zapałem i wiedzą inspirujemy innych, czujemy się potrzebni wykonując naszą pracę, szczególnie w dzisiejszej sytuacji. Jako odpowiedzialny pracodawca dokładamy wszelkich starań, by nasza Firma była najbezpieczniejszym miejscem pracy.

Panujący kryzys może doprowadzić do braku leków w szpitalach i aptekach, jednak działając razem możemy zmienić ten scenariusz!

W obliczu panującej sytuacji potrzebujemy każdych rąk do pracy na terenie całej Polski! https://potrzebujemyciebie.pl/#gdzie

Do głównych zadań osób, które zgłoszą się, żeby nas wesprzeć, będzie należało pakowanie leków, które jak najszybciej zostaną przetransportowane do miejsc, w których są potrzebne. Dzięki dodatkowej pomocy placówki medyczne będą w stanie nieprzerwanie funkcjonować, a nasi ochotnicy będą bohaterami dla milionów Polaków.

Gorąco apelujemy o rozpowszechnienie niniejszej wiadomości. Mamy nadzieję, że zgłosi się wiele osób, które będą gotowe do udzielenia pomocy w dostarczaniu leków na czas.

 

Wspólnie zwalczymy kryzys!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie:
https://potrzebujemyciebie.pl/

 

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A.

                      

Opublikował(a): Łukasz Palko Data publikacji: 26-03-2020 10:27 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 26-03-2020 11:13

Na skróty