18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pakiet ochronny dla przedsiębiorców z terenu Przemyśla [AKTUALIZACJA]

Informacja dla najemców gminnych lokali użytkowych

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że z uwagi na aktualną sytuację związaną z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego opracowywane są rozwiązania, które pomogą przedsiębiorcom wynajmującym lokale użytkowe od Gminy Miejskiej Przemyśl.

Wsparcie udzielane będzie na wniosek przedsiębiorcy, który ze względu na istniejące zagrożenie epidemiczne musiał zawiesić prowadzenie działalności w wynajmowanym lokalu.

 

AKTUALIZACJA - 26 marca 2020 r. godzina 13.45

 

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że wnioski o udzielenie pomocy przedsiębiorcom w związku z ogłoszeniem stanu epidemii można składać drogą elektroniczną poprzez e-PUAP lub na adres . Do wniosku należy dołączyć kserokopie zaświadczeń (skan, zdjęcie) o uzyskanej pomocy oraz uzupełniony i podpisany formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis. W przypadku wniosków przesłanych na wskazany adres e-mail konieczne będzie doręczenie w terminie późniejszym kompletu dokumentów obejmujących wniosek i załączniki w formie papierowej.

 

DO POBRANIA:

XLSXformularz_informacji_przedstawianych_przy_ubieganiu_sie_o_pomoc_de_minimis_-_rozporzadzenie_KE_nr_1407_2013_(obowiazuje_od_dnia_15112014).xlsx

 

Przygotowywane rozwiązania będą obejmować:

Pakiet-ochronny-1a.jpeg

Pakiet-ochronny-2.jpeg

Pakiet-ochronny-3.jpeg

Pakiet-ochronny-4.jpeg

Pakiet-ochronny-5.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 20-03-2020 16:20
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 26-03-2020 13:45