6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pokaż swój talent

Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu zaprasza wszystkie dzieci przedszkoli i uczniów przemyskich szkół podstawowych bez wychodzenia z domu do udziału w Konkursie online - "Pokaż swój talent".

Jesteśmy przekonani, że w okresie zawieszenia zajęć szkolnych uczniowie szkół i przedszkoli wykonują bardzo wiele ciekawych rzeczy, prac plastycznych, uczą się samodzielnie piosenek, wierszyków, śpiewają, ćwiczą, wykonują nietypowe prace ręczne, zadania szkolne itp. Zapraszamy wszystkie dzieci przedszkoli i szkół podstawowych miasta Przemyśla do nietypowego konkursu. Nagrajcie krótkie filmiki lub zróbcie zdjęcie prezentujące to, czego uczycie się w domach w trakcie przerwy od zajęć szkolnych. Wykorzystajcie praktycznie swoje smartfony i tablety! Może to być zaśpiewanie piosenki, recytowanie wiersza, namalowanie obrazka, zdjęcie wykonanych ręcznie przedmiotów, robótek ręcznych lub całkiem czegoś innego, czego nauczyliście się w domu w tym okresie. Ważne, żeby było to coś oryginalnego. Nagrajcie krótki filmik telefonem lub zróbcie zdjęcie wykonanych prac, nie tylko plastycznych i prześlijcie je na adres: admin@mdkprzemysl.pl. Najlepsze i najciekawsze prace pokażemy online, a na Zwycięzców czekają oczywiście nagrody. Konkurs trwa do ostatniego dnia, w którym będą zawieszone zajęcia w szkołach i przedszkolach. Czekamy na pokazanie Waszej aktywności w domach! Rodzice mogą pomagać!

pokaz_talent_online.png

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu: https://mdkprzemysl.pl/?p=1180

Opublikował: Paweł Bugera | Data publikacji: 18-03-2020 13:35