15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja o ograniczeniu działalności Przemyskiej Biblioteki Publicznej i filii na terenie miasta

W nawiązaniu do informacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia stanu epidemii przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury, Przemyska Biblioteka Publiczna informuje o ograniczeniu działalności biblioteki głównej przy ul. Grodzkiej 8 oraz filii na terenie miasta.

 

W wyżej wymienionym terminie nie będą świadczone usługi dla Czytelników tj.: wypożyczenia, zwroty, udostępnienia zbiorów w wypożyczalniach, czytelniach. Nie będą realizowane rezerwacje i zamówienia zbiorów.

 

Jednocześnie informujemy, że nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów bibliotecznych w czasie zamknięcia agend.

 

Ponadto w przemyskiej bibliotece nie będą organizowane spotkania, zajęcia, warsztaty i inne zaplanowane wydarzenia z udziałem czytelników i użytkowników biblioteki.

 

W zamkniętych dla Czytelników agendach Przemyskiej Biblioteki Publicznej prowadzone będą wewnętrzne prace biblioteczne, natomiast działania kulturalno-edukacyjne będą prowadzone zdalnie z wykorzystaniem strony internetowej i mediów społecznościowych.

 

W sprawach pilnych zalecany jest kontakt telefoniczny lub mailowy z wybraną placówką w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dane teleadresowe agend Przemyskiej Biblioteki Publicznej dostępne są na stronie: www.biblioteka.przemysl.pl

 

Czas zamknięcia placówek może ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

 

 

Za utrudnienia przepraszamy!

 

book-3480216_1920-1.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 12-03-2020 15:29
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-04-2020 11:49