13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Kobieta idealna” – czyli plejada gwiazd w doskonałej komedii o mieszaniu ról damsko-męskich (i nie tylko). Zapraszamy!

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje… do czasu. Przyszłość… Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

 

Tego dowiecie się w czwartek, 19 marca na przemyskim Zamku Kazimierzowskim. O godzinie  19.00 na zamkowej scenie wystąpią dla Państwa Adrianna Biedrzyńska, Artur Dziurman, Mikołaj Krawczyk i Piotr Skarga. Aktorzy wcielą się w role bohaterów spektaklu „Kobieta idealna” w reżyserii Stefana Friedmanna i Adrianny Biedrzyńskiej.

 

 

Zapraszamy!

19 marca br. - godzina 19.00 - Zamek Kazimierzowski

 

kobieta idealna gł.jpegPewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę? A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji , żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

 

Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna.
Obsada spektaklu w Przemyślu: Adrianna Biedrzyńska, Artur Dziurman, Mikołaj Krawczyk i Piotr Skarga.

 

kobieta idealna.jpeg


*Bilety w cenie 70 zł do nabycia już wkrótce w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, (tel. 16 675 01 82), przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim oraz online na KupBilecik.pl

 

≈♦≈

Impreza zewnętrzna: ORGANIZATOR GŁÓWNY (NAJEMCA)
Krakowska Fundacja Teatralna
ul. Piłsudskiego 40/4, 31-111 Kraków
NIP: 676-247-82-75, tel: 604-257-687 lub 602-676-164
syndykatartystyczny@wp.pl
PCKiN ZAMEK uprzejmie informuje, że ORGANIZATOR GŁÓWNY ponosi wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali PCKiN ZAMEK.
Wszelkie zobowiązania wobec osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach PCKiN ZAMEK pozostają po stronie NAJEMCY.

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 05-03-2020 10:27
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 05-03-2020 10:30