8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyska firma HENSFORT Sp. z o.o. z prestiżowymi nagrodami! Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że ceniona nie tylko w Polsce, ale i wielu zakątkach Europy przemyska firma HENSFORT Sp. z o.o. w ostatnim czasie otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienia. Producent energooszczędnych okien i drzwi z Przemyśla został już po raz drugi zdobywcą Diamentu Miesięcznika Forbes, przyznawanego najdynamiczniej rozwijającym się firmom. HENSFORT otrzymał również na zakończonych niedawno poznańskich Targach BUDMA Złoty Medal MPT za jeden ze swoich znakomitych produktów, czym potwierdził najwyższą jakość drzwi i okien produkowanych w mieście nad Sanem.

  hensfort - logo.png

Firma HENSFORT powstała przed dwudziestoma laty. Wówczas jeszcze pod nazwą Rem II. Jednak od samego początku istnienia, jej właściciel Andrzej Pichur, konsekwentnie dążył do dołączenia do wąskiej grupy największych polskich producentów okien PVC i okien aluminiowych. Produkty przemyskiej firmy doceniają nie tylko rodzimi klienci. Najwyższej jakości, energooszczędna stolarka okienno-drzwiowa z Przemyśla cieszy się ogromną popularnością także w Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Czechach, Słowacji, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Co więcej – marka HENSFORT jest obecnie niekwestionowanym liderem eksportu w Europie. Dzięki staraniom firmy jest ona kojarzona nie tylko z jakością, ale z miejscem, w którym powstała – z naszym pięknym miastem…

 

 

Fabryka_01.jpeg

 

W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla serdecznie gratulujemy nagród. Jesteście dumą nadsańskiego grodu. Z całego serca życzymy Państwu dalszych sukcesów, rozsławiających tak firmę HENSFORT, jak i nasz ukochany Przemyśl.

 

 

 

 

Tekst: Agata Czereba

 

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-02-2020 13:38