1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Przemyski Przegląd Dziecięcej Piosenki Żeglarskiej „Mała Szanta 2020”

W ubiegłym tygodniu (17 lutego br.) z niekłamaną radością informowaliśmy Państwa o tym, że Radni Rady Miejskiej w Przemyślu jednogłośnie przegłosowali uchwałę ustanawiającą rok 2020 rokiem kapitana Henryka Jaskuły. Przemyślanina, który zasłynął tym, że jako pierwszy Polak i trzeci żeglarz w historii na jachcie Dar Przemyśla, samotnie, bez zawijania do portów opłynął kulę ziemską.

 

Rok kapitana Henryka Jaskuły obfitować będzie w szereg niesamowitych wydarzeń, jednym z nich jest organizowany przez Stowarzyszenie Róża Wiatrów oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek - I Przemyski Przegląd Dziecięcej Piosenki Żeglarskiej "Mała Szanta 2020". Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla, Starosty Przemyskiego i Wójta Gminy Przemyśl.

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy najmłodszych przemyślan do udziału w konkursie. I Przemyski Przegląd Dziecięcej Piosenki Żeglarskiej "Mała Szanta 2020"  odbędzie się 16 kwietnia br. o godzinie 9.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 marca br. Szczegóły (regulamin, karty zgłoszenia, zgoda na przetwarzanie danych) znajdziecie Państwo TUTAJ.

 

plakat A3_konkurs piosenki_druk.jpeg

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-02-2020 11:00