18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Akademia Piłkarska Stali Rzeszów najlepsza w Orlik Winter Cup 2020

W niedzielę, 23 lutego br. w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji najmłodsi adepci piłki nożnej z Przemyśla, Rzeszowa, Mielca, Jarosławia, Mościsk i Czerwonohradu walczyli o puchar Prezydenta Miasta Przemyśla w tegorocznej edycji turnieju Orlik Winter Cup 2020.

 

Orlik (24).jpeg

 

Do rywalizacji, która odbywała się w systemie „każdy z każdym” stanęło w sumie sześć drużyn: UKS Orlik Przemyśl, AP Stal Rzeszów, UKS SMS Stal Mielec, SMS Mościska, DUFK Lider Czerwonohrad i AP JKS Jarosław. Mimo bardzo młodego wieku piłkarzy, walka o każdą „bramkę” odbywała się na bardzo wysokim poziomie. Nie zabrakło wielkich emocji, dramatycznych zwrotów akcji i walki o każdą piłkę… Najlepszym zespołem okazała się Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów i to właśnie jej zawodnicy cieszyli się z zajęcia najwyższego stopnia podium.

 

 

Nagrody indywidualne powędrowały do: Jakuba Budzika - najlepszy zawodnik (UKS SMS Stal Rzeszów), Stanisława Wasyjewicza - najlepszy bramkarz (Lider Czerwonohrad) oraz Patryka Słowika - najlepszy strzelec - 8 bramek (UKS SMS Stal Mielec). W konkursie żonglerki z ilością 96 podbić piłki w ciągu 1 minuty wygrał Patryk Słowik z UKS SMS Stal Mielec.

 

Orlik (12).jpeg

 

Nagrody w imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla wręczali: Radny Rady Miejskiej Marcin Kowalski oraz Kierownik Biura Prezydenta Maciej Wolański. Organizatorem turnieju był UKS Orlik Przemyśl we współpracy z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

 

Drużyna UKS Orlik Przemyśl wystąpiła w składzie: Wiktoria Perczyk, Kamil Szlarp, Patryk Pałkowski, Wiktor Milanik, Bartosz Gawroński, Antek Bodnar, Tomasz Borek, Michał Szanter, Brajan Hurnik, Marcin Jach. Trenerzy: Jacek Harłacz i Kamil Makara.

 

 

Tekst: Agata Czereba

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 26-02-2020 13:41
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 26-02-2020 13:44