13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PO-MOC dla Kobiet - POSiR zaprasza panie na bezpłatne zajęcia z samoobrony

Nieuchronnie zbliża się Międzynarodowy Dzień Kobiet. To właśnie 8 marca mamy, babcie, córki i koleżanki przyjmować będą od panów najlepsze życzenia, kwiaty i prezenty. To bardzo miła tradycja, jednak w tym roku chcielibyśmy zachęcić Panie do sprawienia (absolutnie wyjątkowego) prezentu samym sobie…

 

logoPOSIR.png

 

W imieniu Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapraszamy Panie na bezpłatne zajęcia z samoobrony, które poprowadzi dla Was wielokrotny mistrz świata w Jujitsu sportowym - Tomasz Dańko.

 

PO-MOC gł.jpeg

 

Główną ideą PO-MOC-y dla Kobiet jest przekazanie wiedzy, a także umiejętności w zakresie właściwego zachowania się w sytuacjach zagrożenia. To właśnie tu nauczycie się, że wcale nie musicie czuć się bezbronne i bezradne wobec przemocy, która może Was dotknąć na imprezie, w domu, szkole, na ulicy albo innym publicznym miejscu…     

 

I choć z całego serca życzymy Wam, abyście nigdy nie musiały wykorzystywać nabytych podczas PO-MOC-y umiejętności, chcemy, abyście zawsze były silne i pewne siebie! Zatem… Serdecznie zapraszamy! Pierwsze ZUPEŁNIE BEZPŁATNE zajęcia już w najbliższy wtorek, 3 marca o godzinie 16.00 (hala POSiR przy ul. Mickiewicza 30).

 

PO-MOC.jpeg

 

Patronat honorowy nad projektem PO-MOC dla Kobiet objął Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun. Na zajęcia zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o godzinie 16.00.   

 

karate-4060476_1920.jpeg

tekst: Agata Czereba

zdjęcie: Gerd Altmann z Pixabay

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 25-02-2020 14:08