3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyski Jarmark Wielkanocny coraz bliżej – ruszyły zapisy dla sprzedawców!

Data w kalendarzu, ciepły powiew wiosennego powietrza, świergot ptaków i budząca się do życia przyroda przypominają nam, że to już najwyższy czas, by rozpocząć intensywne przygotowania do dorocznego Przemyskiego Jarmarku Wielkanocnego.

 

 

Wszystkich miłośników kolorowych straganów, wypełnionych palmami, babkami, pisankami, swojskimi wędlinami, pieczywem i miodem, świątecznymi stroikami, kurczaczkami i wieloma innymi atrybutami Świąt Wielkiej Nocy zapraszamy w dniach od 3, 4 i 5 kwietnia na Rynek Starego Miasta.

 

Jarmark ramka.jpeg

 

A tymczasem…

Zachęcamy wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy, którzy w swojej ofercie mają: pisanki, stroiki, koszyki, palmy wielkanocne, wyroby ceramiczne, biżuterię, świąteczne serwetki i obrusy, kartki wielkanocne, dekoracje i kwiaty oraz inne przedmioty związane z wiosną i Świętami Wielkiejnocy, do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznej imprezie.

Do współpracy zapraszamy również właścicieli stoisk gastronomicznych oferujących: tradycyjny żurek, domowe ciasta, mazurki, baby wielkanocne, wędliny, sery, słodycze, miody itp.

 

eggs-3136975_1920.jpeg

 

Udział wystawców w jarmarku jest bezpłatny! Jednak w zamian oczekujemy pięknie ozdobionych stoisk wpisujących się w wystrój Rynku Starego Miasta oraz klimat zbliżających się świąt.

 

 

 - Zgłoszenia przyjmujemy do środy, 25 marca br. -

 

Ilość miejsc jest ograniczona!

 

*W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia propozycji.

 

fot_G_Karnas_15924.jpeg

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do kontaktu:

 

Urząd Miejski w Przemyślu

Wydział Promocji i Kultury

Rynek 1

37-700 Przemyśl

tel. 16 678-54-84

e-mail: pr@um.przemysl.pl

 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA ►

DOCXREGULAMIN JARMARKU WIELKANOCNEG1.docx

DOCXformularz zgłoszeniowy Jarmark Wielkanocny.docx

 

fot_G_Karnas_23181.jpeg

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: Grzegorz Karnas

 

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 25-02-2020 11:39
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 25-02-2020 12:02