16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

O!PLA ponownie w Przemyślu

W ciągu sześciu lat swego istnienia O!PLA stała się rozpoznawalną i szanowaną na całym świecie marką promującą i wspierającą polską animację, zaś zamierzony na początku cel (od)budowy relacji Artysta-Widz-Artysta jest konsekwentnie i z sukcesem realizowany. U nas festiwalowe filmy zobaczymy za sprawą II LO, Teatru SAN i Kontrabandy Literackiej. Pokazy w Liceum zobaczą wyłącznie uczniowie II LO i zaproszeni uczniowie innych szkół. Kontrabanda zaprasza już w piątek 21 lutego o godz. 18.30 na pierwszy pokaz Festiwalu Animacji O!PLA. Festiwal trwa od 21 lutego do 6 marca br.

Kameralna sala Kontrabandy ma ograniczone możliwości przyjęcia widzów, więc konieczna jest rejestracja na wydarzenie https://forms.gle/vVk3YHjYZuqcwSBt6

Realizowany od 2013 roku OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ANIMACJI “O!PLA” („O!PLA oznacza: „O! Polska Animacja”, ale też „Oh! People Love Animation”) jest oddolną/niezależną inicjatywą D.I.Y. będącą przede wszystkim próbą odzyskania kontaktu i (od)budowania relacji pomiędzy polskim widzem (w każdym wieku!), a polską animacją autorską, a także – za sprawą projektów towarzyszących – promocją, w kraju i za granicą, jednej z najważniejszych dziedzin polskiej sztuki.

strona wydarzenia na FB

OPla.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 21-02-2020 13:50
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 21-02-2020 15:49