12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca” – Eleni zaczarowała przemyską publiczność

Helena Dzokalub Tzoka z domu Milopulos, powszechnie znana jako Eleni to polska piosenkarka pochodzenia greckiego. Jest jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Jej piosenki nucą całe pokolenia. Jest w nich mnóstwo miłości, radości i pogody ducha. Gdy wychodzi na scenę, to jakby zaświeciło ciepłe, greckie słońce.

 

Eleni (1).jpegO godzinie 18-tej, przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego rozpoczął się prawie dwugodzinny występ, podczas którego artystka zaprezentowała przekrój swojej twórczości, od największych hitów, takich jak: „Miłość jak wino", „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca", „Po słonecznej stronie życia", poprzez greckie utwory, przechodząc do kompozycji z najnowszego albumu „Miłości ślad". Publiczność bawiła się świetnie, raz po raz śpiewając razem z artystką znane i lubiane piosenki. Niezapomniane przeboje oraz niezwykła atmosfera – tak w skrócie można podsumować koncert znakomitej Eleni wraz z zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa.

 

Eleni (16).jpegNa zakończenie koncertu dyrektor PCKiN ZAMEK Renata Nowakowska podziękowała artystce za wspaniały występ i wręczyła kwiaty oraz drobne upominki. Nie zabrakło oczywiście piosenek na bis.
 

 

Eleni (gł.).jpeg
Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 19-02-2020 12:03