15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Fundusz Usług Rozwojowych” - dofinansowanie na szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw

Prowadząc firmę warto się rozwijać, uczyć i podnosić swoje kompetencje. Dobrze jest również na szkolenia wysyłać swoich pracowników. Jeżeli dobrze dopasujesz usługi rozwojowe do potrzeb, to twoja firma na tym zyska!

 

W ramach projektu realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. pt. „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego” przedsiębiorcy z subregionu przemyskiego (powiaty: Miasto Przemyśl, przemyski, jarosławski, lubaczowski, przeworski) mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników. Z dotacji mogą skorzystać także właściciele przedsiębiorstw.

 

logo parr.png

 

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach projektu przyznała dofinansowanie już blisko 200 firmom. Łączna kwota udzielonego wsparcia wyniosła 1,4 mln zł. Z dofinansowanych szkoleń skorzystało dotychczas 474 pracowników.

Uczestnicy projektu korzystali ze szkoleń z bardzo wielu branż. Były to m.in. szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, fizjoterapii, ultrasonografii, szkolenia informatyczne, szkolenia z obsługi programów do projektowania oraz kursy prawa jazdy.

 

 

Kolejny nabór wniosków rusza już w marcu !

Do rozdysponowania dla przedsiębiorców pozostało jeszcze kwota blisko 2 mln zł.

Projekt „Fundusz Usług Rozwojowych” realizowany jest do 31 grudnia 2021 r.

 

 

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych projektem zapraszamy do Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. ks. Piotra Skargi 7/1 w Przemyślu oraz do Punktów Konsultacyjnych w Lubaczowie, Jarosławiu i Przeworsku.

 

► Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie www.funduszuslugrozwojowych.parr.pl lub pod numerem (16) 633 63 88 wew. 2 i 3.

 

zdjecie-OPERATOR2.jpeg

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 18-02-2020 14:54