18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„30 lat jak jeden koncert…” – RAZ, DWA, TRZY na Zamku!

Choć do 28 marca jeszcze daleko, to już dziś warto zaznaczyć tę datę w swoim kalendarzu. Tego dnia bowiem, na scenie przemyskiego Zamku Kazimierzowskiego pojawią się ONI…

 

Zespół RAZ, DWA, TRZY – bo o nim mowa, świętuje właśnie swoje trzydziestolecie. Jeśli już kiedyś słyszeliście Adama Nowaka i jego znakomitych kolegów na żywo, to nie musimy Was namawiać do zakupu biletów na to wydarzenie. Jednak jeśli jeszcze nigdy nie byliście na koncercie Raz, Dwa, Trzy – to zapewniamy – naprawdę warto!

 

 

RAZ DWA TRZY „30 lat jak jeden koncert…”

sobota - 28 marca br. - godzina 18.00 - Zamek Kazimierzowski w Przemyślu

 

raz dwa trzy.jpeg

 

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język. Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Ponadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy”  – jego swoistym DNA.

 

Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą  z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

 

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !

 Raz, Dwa, Trzy

 

 

 

 

*Bilety w cenie 80 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, online na KupBilecik.pl  oraz bezpośrednio przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

 

raz,dwa,trzy plakat-28.03.jpeg

Agata Czereba

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 18-02-2020 11:10