20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

VIII EDYCJA RANKINGU GAZELE BIZNESU

„Puls Biznesu” informuje:

Rusza kolejna, VIII edycja rankingu Gazele Biznesu organizowanego przez Puls Biznesu i wywiadownię Coface Poland. Państwa firma też może dołączyć do zaszczytnego grona firm będących laureatami rankingu!

Warto już dziś wypełnić formularz zgłoszeniowy, ponieważ udział w rankingu dynamicznie rozwijających się firm przynosi uznanie, ale także korzyści dające się przeliczyć na pieniądze. To może być dostęp do tańszych kredytów, większa promocja oraz nowi kontrahenci i nowe oferty handlowe. Zgłoszenie do rankingu jest bezpłatne.

Gazele Biznesu to już znana i wiarygodna marka w społeczności polskich firm. To jedyny ranking, który uwzględnia nie tylko ostatni rok działalności przedsiębiorstwa, ale bada dynamikę rozwoju firmy i premiuje jej szybki i stabilny rozwój na przestrzeni kolejnych 3 lat.

Szczegóły dotyczące rankingu przeczytają Państwo tutaj.

Aby zostać Gazelą, należy spełnić określone kryteria, zebrać potrzebne dane finansowe i wypełnić formularz. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2007 r. Po tym terminie następuje weryfikacja danych przez Coface Poland. Ranking ogłoszony zostanie w specjalnym dodatku Pulsu Biznesu 10 grudnia.

Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Rynecka z Pulsu Biznesu, tel. (022) 333 98 38, oraz Anna Guzik z Coface Poland, tel. (022) 465 00 37, anna.guzik@coface.pl

Źródło: Puls Biznesu, 24 lipca 2007

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl