6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Tre Voci po raz kolejny zachwycili przemyską publiczność

Tre Voci to pierwszy i jedyny zespół crossoverowy w Polsce, którego trzonem są uznani soliści operowi i musicalowi. Podczas ich koncertów można usłyszeć zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe - wszystko na najwyższym poziomie. Podczas show, Tre Voci są nie tylko śpiewakami, ale również konferansjerami. Dokładnie tak było podczas ich ostatniego koncertu.

 

 

Jeżeli ktoś domagałby się opisu (kolejnego już zresztą występu TRE VOCI na zamkowej scenie) jednym zdaniem, to musiałoby ono brzmieć następująco: „Porywający wieczór z wytrawnymi, niezwykle sympatycznymi artystami”. A jako dopełnienie należałoby dodać jeszcze dwa słowa: POLECAMY WSZYSTKIM.

 

tre voci (7).jpegKolejną (siódmą już) odsłonę Zimowych Zamkowych Teatraliów 2020 rozpoczęła Renata Nowakowska dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK przywitaniem wszystkich gości i zapowiedzią trzech znakomitych tenorów: Voytka Soko, Mikołaja Adamczaka i Miłosza Gałaja oraz towarzyszących im muzyków.

 

tre voci (15).jpegArtyści nowej generacji występem na scenie Zamku Kazimierzowskiego zabrali publiczność w magiczną podróż na trasie od najwspanialszych hitów opery, przez musical, muzykę filmową, aż do stacji szlagiery popu.

 

tre voci (17).jpeg

 


Współpracujący ze sobą od pięciu lat młodzi i utalentowani tenorzy obdarzeni są charyzmą, pasją śpiewu i szczerym poczuciem humoru. Pomimo własnych, indywidualnych karier na scenie operowej, występują razem, tworząc jedną, niepowtarzalną całość. Ich doskonale zgrane głosy zachwycają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym, wzruszają i budzą podziw. Sobotni koncert TRE VOCI na zamkowej scenie – jak zgodnie ocenili wszyscy widzowie – był gratką nie tylko dla fanów operowych brzmień, ale także dla wszystkich ceniących muzykę i pełne zaangażowanie w podejściu do niej. Koncert zakończył się – jak łatwo się domyślić – aplauzem zachwyconej widowni.

 

 

Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Jarosław Piasecki

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 05-02-2020 08:17
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 05-02-2020 08:19