11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Od 3 lutego przemyskie szkoły znów bezpłatnie korzystają z hali i basenu

Szkoły nie muszą już płacić za zajęcia w należących do Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji hali sportowej przy ulicy Mickiewicza oraz krytej pływalni przy ulicy 22 Stycznia. Od 3 lutego br. miasto pokryje koszty wynikające z korzystania z obiektów.

 

3 lutego br. Prezydent Miasta Przemyśla podpisał z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji porozumienie, na mocy którego nauczyciele miejskich placówek oświatowych znów mogą prowadzić obowiązkowe zajęcia z wychowania fizycznego na basenie oraz w przemyskiej hali sportowej.

 

Miasto zapłaci za zajęcia młodych sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 14, Szkoły Podstawowej nr 15 oraz II Liceum Ogólnokształcącego w łącznym wymiarze 1073 godzin lekcji wychowania fizycznego, które odbędą się w hali POSiR. Szkoły: Podstawowe nr 1, 4, 5, 11, 14, 15, 16, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 i SOSW  nr 2 oraz Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu, zdecydowały się na zajęcia na przemyskiej pływalni w łącznym wymiarze 1331 godzin. Koszt dofinansowania (hala + pływalnia) wynosi 149 732 złotych.

 

basen.jpeg

Tekst: Agata Czereba

Zdjęcie: fancycrave1 z Pixabay

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 04-02-2020 15:10
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl