23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Startujemy z 4. edycją „Listów dla Ziemi”

Już po raz czwarty zapraszamy najmłodszych przemyślan do udziału w jednej z największych kampanii edukacji ekologicznej w Polsce.

 

listy-dla-ziemi-pasek.png

„Listy dla ziemi” to akcja, która już na dobre wpisała się w kalendarz najciekawszych ogólnopolskich wydarzeń ekologicznych. Co roku bierze w niej udział kilkaset gmin, kilka tysięcy placówek oświatowych i kilkaset tysięcy uczniów.

 

 

Listy dla Ziemi - Bielsko-Biała.jpeg

 

Listy dla Ziemi zainicjowała w 2013 roku Fundacja Ekologiczna ARKA. Założeniem akcji jest pisanie przez młodych ludzi listów do dorosłych, które mają zwrócić uwagę na problem związany ze środowiskiem, jednocześnie będąc prośbą o troskę o nie. Listy są pisane na specjalnym papierze wykonanym z makulatury, który – wraz z materiałami edukacyjnymi – jest przekazywany do zgłaszających się przedszkoli i szkół.

 

 

Zgłoszenia do udziału w akcji przyjmujemy do 20 marca br. - telefonicznie pod nr tel. 675 20 58 lub mailowo na adres: lub

 

Zapraszamy!

 

listy dla ziemi.jpeg

 

Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem wybierzemy najlepsze prace oraz rozdamy nagrody wraz z wyróżnieniami w następujących kategoriach wiekowych:

 

- dzieci w wieku przedszkolnym,

- uczniowie klas I-III szkół podstawowych,

- uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych,

- uczniowie klas I-IV szkół ponadpodstawowych.

 

Przypominamy, że zwycięzcą pierwszej ogólnopolskiej edycji „Listów dla Ziemi” był przemyślanin – Kuba Koloszyński. Czy ktoś z Was w tym roku powtórzy jego sukces…? Tego z całego serca Wam życzymy! Powodzenia i… do zobaczenia!

 

Listy dla Ziemi - Kuba Koloszyński.jpegfot. Agata Czereba

 

POBIERZ REGULAMIN KONKURSU ►  Regulamin konkursu "Listy dla Ziemi"

 

listy dla ziemi - J. Koloszyński.jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 29-01-2020 11:58
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 29-01-2020 12:00