12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Energetyczna bomba, czyli POSiR Fit Show już w tę sobotę! Zapraszamy!

Nasza świadomość na temat zdrowego stylu życia i ruchu systematycznie rośnie. Coraz więcej Polaków regularnie pływa, biega, jeździ na rowerze lub… korzysta z usług klubów fitness. Sport to szczęście w najczystszej postaci. A wszystko za sprawą endorfin, które produkują podczas wysiłku fizycznego nasze mózgi. Ilość owych - tak zwanych „molekuł szczęścia”  wyprodukowanych przez nasze ciało zależy od kilku bardzo ważnych czynników: rodzaju wysiłku, intensywności, a także czasu jego trwania.

 

posir fit.png

 

Wszystkich, którzy doskonale wiedzą o tym, iż uprawianie sportu ma zbawienny wpływ na nasze organizmy i ogólne samopoczucie oraz tych, którzy chcieliby się o tym przekonać, serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę, 1 lutego br. do hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na pierwszy w historii naszego miasta POSiR FIT SHOW.

 

posir fit show gł.jpeg

 

Mnóstwo ruchu, pozytywnej energii i doskonałej muzyki. Znakomici instruktorzy, treningi w różnych stylach, porady dietetyka, atrakcje dla najmłodszych i mnóstwo niespodzianek – to wszystko sprawi, że będziecie chcieli więcej! Więcej energii, więcej zdrowia, więcej uśmiechu!

 

Zapraszamy!

 

Pierwszy przemyski POSiR Fit Show!

 

sobota - 1 lutego – godzina 14.00 – hala Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Mickiewicza 30)

 

posir fit show.jpeg

Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 28-01-2020 15:50
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 28-01-2020 16:05