12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Miłość i Zdrada – komedia o zabarwieniu kabaretowym - ZAPROSZENIE

16 lutego o godzinie 18:00 zapraszamy Państwa na salę widowiskową Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu na spektakl “Miłość i Zdrada” w wykonaniu aktorów Teatru Nowego Nowy Sącz.„Miłość i Zdrada” to spektakl w formie jednoaktowej, komediowej opowieści o relacjach damsko – męskich w reżyserii Krzysztofa Pomietło, na podstawie tekstu Lecha Orwicza – Brodzińskiego.

 

Uzdolniony pisarz nie może dokończyć swojego dzieła pt.: “Miłość i zdrada”. Za namową przyjaciela postanawia czerpać inspiracje ze swojego życia. Niespodziewanie bohaterami jego powieści stają się osoby z najbliższego otoczenia – żona, przyjaciółka, a także… nieznajomy.

 

MILOSC-I-ZDRADA GŁ.jpegReżyseria: Krzysztof Pomietło

Obsada:
Violetta Romul – Pomietło
Paweł Kowalczyk
Józef Więcławek
Gracja Niedźwiedź
Krzysztof Salawa

 

Zapraszamy!

 

MILOSC-I-ZDRADA plakat.jpeg

 

*Bilety w cenie: 50 zł normalny, 40 zł ulgowy - dostępne na KupBilecik.pl

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 23-01-2020 10:19
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl