12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Segregujesz śmieci? Podpowiadamy, jak robić to dobrze cz. 2 – ULOTKA do pobrania

Przy okazji rozmaitych happeningów, spotkań czy innych wydarzeń, mających na celu szeroko rozumianą edukację ekologiczną, często pada hasło: „Jak ważna jest segregacja śmieci – wiedzą nawet dzieci!”. Jednak czy aby na pewno wszyscy wiemy, dlaczego warto segregować odpady i – przede wszystkim - jak należy to prawidłowo robić?

 

Temat segregowania śmieci to tak naprawdę „temat rzeka”, ale jeśli zapoznamy się z podstawowymi jego zasadami, okazuje się, że segregacja nie jest wcale taka straszna. Na dowód przedstawiamy Państwu poradnik dla mieszkańców miasta w pigułce oraz „ściągę”, którą przygotowali pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Zachęcamy do lektury i… do odpowiedzialnego segregowania!

 

3.jpeg

1.jpeg

2.jpeg

4.jpeg

 

Poniżej znajdziecie Państwo również link do naszej ulotki. Zapraszamy do jej pobrania, wydrukowania i zawieszenia w widocznym miejscu w mieszkaniu (może na lodówce…?), na klatce schodowej albo przy altance śmietnikowej.

 

POBIERZ ► WYDRUKUJ ► ZAWIEŚ W WIDOCZNYM MIEJSCU ► JPEGULOTKA.jpeg

 

 

  śmieci RitaE.jpeg

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-01-2020 14:28
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl