7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Tre Voci - tenorzy nowej generacji na Zamku Kazimierzowskim - ZAPROSZENIE

Tre Voci tworzą tenorzy: Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. Są to artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl, którego atutem są występy na żywo. W programie największe przeboje muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej, takie jak: „Nessun Dorma”, „Granada”, „You Raise Me Up”, „Tango Roxanne”, „Halleluyah”, „Show Must Go On”, „Mambo Italiano” i wiele innych. Chcielibyście usłyszeć ich na żywo...?

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

- sobota - 1 lutego br. - godzina 19.00 – Zamek Kazimierzowski w Przemyślu -

 

plakat-TRE-voci-white-zamek-gł.jpegKażdy z członków zespołu Tre Voci ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność na różnych scenach świata, m.in. w Chicago (Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater – Thailand), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).Tre Voci to pierwszy i jedyny zespół crossoverowy w Polsce, którego trzonem są uznani soliści operowi i musicalowi. Podczas ich koncertów można usłyszeć zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe – wszystko na najwyższym poziomie. Podczas show, Tre Voci są nie tylko śpiewakami, ale również konferansjerami. Wprowadzają publiczność w ich muzyczny świat, przeplatając to prywatnymi historiami i anegdotkami trójki przyjaciół, niwelując tym samym barierę między artystą, a widzem. Ich koncert to prawdziwa uczta duchowa i niesamowite przeżycie emocjonalne. Potrafią zarówno wzruszać jak i rozśmieszać publiczność do łez.

 

plakat-TRE-voci-white-zamek-1-02-2020_845_x_1300.jpeg

 


*Bilety w cenie 70 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, online na KupBilecik.pl oraz bezpośrednio przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

 

pckin-zamek.png

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 20-01-2020 09:34
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 20-01-2020 09:36