-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aby ferie zimowe były bezpieczne

Dzieci i młodzież z przemyskich szkół korzystają z pierwszego dnia ferii zimowych. A gdzie można je najlepiej i najaktywniej spędzić, jeżeli na sztucznym lodowisku? Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zaproponował młodym przemyślanom dwa turnusy zimowiska, postanowił jednak przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych. 13 stycznia na sztucznym lodowisku przy ul. Sanockiej odbyła się akcja „Bezpieczne ferie 2020 pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla” zorganizowana wspólnie z Komendą Miejską Policji w Przemyślu, a wspierana przez Stowarzyszenie linia 102.

Od 9 do 14 na lodowisku trwała zabawa, z której dzieci mogły korzystać za darmo za okazaniem legitymacji szkolnej. W międzyczasie mogły także wraz z rodzicami posłuchać w trakcie spotkania z funkcjonariuszem policji, o tym jak bezpiecznie bawić się podczas ferii. Temu też służył quiz rozegrany wśród dzieci. A cenne i miłe nagrody wręczyli na podsumowanie zwycięzcom Prezydent Miasta Wojciech Bakun, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu kom. Janusz Kiszka oraz Dyrektor POSiR Greta Ostrowska.

ferie_1.jpeg

ferie_2.jpeg

ferie_4.jpeg

ferie_6.jpeg

ferie_7.jpeg

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 13-01-2020 16:32
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 13-01-2020 16:34
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl