9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na debatę społeczną

logo.jpeg
W imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Przemyśla i powiatu przemyskiego do udziału w debacie ewaluacyjnej, podsumowującej debatę z dnia 12 czerwca 2018 roku.

 

Debata odbędzie się 15 stycznia 2020 roku w auli Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu przy ul. Bohaterów Getta 1.

 

 

Realizując jedno z priorytetowych zadań Policji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, w dniu 15 stycznia odbędzie się ewaluacyjna debata społeczna podsumowująca wnioski i postulaty dotyczące przemocy, zgłoszone przez społeczność lokalną podczas debaty inauguracyjnej w dniu 12 czerwca 2018 r. Zgodnie z założeniami debata ewaluacyjna ma ona służyć zaprezentowaniu społeczności lokalnej nie tylko osiągniętych rezultatów, ale również zakresu czyli stopnia realizacji tych wniosków, których wdrażanie wymaga dłuższego czasu.

 

Debata z mieszkańcami to okazja do ustalenia, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych, odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego.

 

 

Zapraszamy do udziału w debacie ewaluacyjnej „ Żyj świadomie – bez przemocy”!

 

- środa - 15 stycznia 2020 r. - godzina 10.00 - Aula Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu (ul. Bohaterów Getta 1) -

 

kmp debata.png

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-01-2020 13:47
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-01-2020 13:50