-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Urząd Miejski w Przemyślu rozpoczął „granie” na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Choć 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero w niedzielę (12 bm.), przemyscy urzędnicy już rozpoczęli zbieranie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.

 

Szlachetne przedsięwzięcie, które już od 28 lat, jak żadna inna potrafi wywołać, delikatnie mówiąc - pozytywne poruszenie nawet wśród najbardziej zaciętych „twardzieli”, po raz kolejny przywędrowała również do Przemyśla. W niedzielę, szykuje się wielka feta na Rynku Starego Miasta, a tymczasem… Jedna z wolontariuszek przemyskiego WOŚP-u, pani Ewa Sawicka – Przewodnicząca Rady Miejskiej rozpoczęła już kwestowanie. Urzędnicy chętnie włączyli się do akcji. Swój „grosz” do puszki wrzucili także Prezydent Miasta Wojciech Bakun i Wiceprezydent Bogusław Świeży.

 

 

 

 

I Państwa zapraszamy do udziału w wydarzeniu! Przypominamy: w najbliższą niedzielę (12 stycznia br.) na naszych ulicach pojawią się wolontariusze z puszkami oklejonymi charakterystycznymi czerwonymi serduszkami. W tym roku zbierać będziemy środki na dziecięcą medycynę zabiegową.

 

wośp.png

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przemyśla do udziału w charytatywnych aukcjach i koncertach, a także prosimy Państwa o rozgrzewanie naszych wspaniałych i dzielnych wolontariuszy ciepłym słowem i gestem. Pamiętajmy, że to w ogromnej mierze właśnie dzięki nim Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od 28 lat i będzie grać do  końca świata i o jeden dzień dłużej!

 

 

Program 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przemyślu znajdziecie ► TUTAJ.

 

Do zobaczenia!

 

wosp2020-plakat-a3.jpeg

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-01-2020 13:14
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-01-2020 13:15