11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ferie z POSiR-em – Kolorowo, zdrowo, na sportowo! Zapraszamy!

Już za kilka godzin najmłodsi mieszkańcy Przemyśla rozpoczynają dwutygodniowe ferie zimowe. Jakie atrakcje czekają na dzieci, które spędzają ferie w mieście? Wśród bogatej oferty wielu przemyskich stowarzyszeń, szkół językowych i innych, specjalne atrakcje dla naszych najmłodszych przygotował również Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Rodzice, nie wiecie jak zorganizować czas swoim pociechom, aby się nie nudziły? Spieszymy z podpowiedzią!

 

 

Ferie zimowe to długo wyczekiwane dwa tygodnie odpoczynku od nauki… Czy istnieje lepsza (i zdrowsza) forma odpoczynku, niż odpoczynek w ruchu? Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci od 7 do 14 roku życia do udziału w organizowanym przez nich zimowisku. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30, a nad bezpieczeństwem najmłodszych czuwać będzie doświadczona kadra pedagogiczna.

 

Zimowisko z POSiR-em podzielono na dwa turnusy. Pierwszy odbędzie się w dniach od 13 do 17 stycznia i drugi – od 20 do 24 stycznia br. W programie wydarzenia m.in.: łyżwy, pływanie, sporty zimowe, zajęcia edukacyjne, zajęcia ogólnorozwojowe, sporty halowe, wyżywienie w restauracji „Jaglanka”. Cena turnusu wynosi 240 złotych za osobę.

 

 

*Szczegółowe informacje na temat zapisów udzielane są pod numerem telefonu: 16 678-57-58

 

posir zimowisko.jpeg

 

 

Ale to nie wszystko… Już w najbliższy poniedziałek, 13 stycznia zapraszamy dzieci i młodzież na „Bezpieczne ferie 2020 pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla”!

 

Na sztucznym lodowisku przy ulicy Sanockiej w godzinach od 9:00 do 14:00 czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji, m.in.: wstęp ZA DARMO za okazaniem legitymacji szkolnej, pokaz sprzętu policyjnego i quiz z nagrodami. Pamiętajmy o tym, że aby ferie mogły być zaliczone do udanych, muszą być przede wszystkim BEZPIECZNE! 13 stycznia na przemyskim lodowisku, na najmłodszych  czekać będzie funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji, który opowie o tym, jak odpoczywać, by nie narazić się na urazy czy… kłopoty.

 

 

W programie:

 

09:00 - 14:00 Zabawa na lodowisku

 

10:30 - 11:10 Pogadanka funkcjonariuszy przemyskiej policji

 

11:45 - 12:10 Quiz z nagrodami dla dzieci i młodzieży

 

13:00 Wyniki quizu i wręczenie nagród

 

 

Zapraszamy!

 

posir bezpieczne ferie.jpeg

tekst: Agata Czereba

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-01-2020 09:44