-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Homo Faber. Portret człowieka w cyjanotypii – wernisaż prac Pawła Żemełko - ZAPROSZENIE

W imieniu Dyrektora Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - Jana Jarosza (i swoim własnym :-) ) serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac Pawła Żemełko zatytułowany "Homo Faber. Portret człowieka w cyjanotypii".

 

Wydarzenie odbędzie się 16 stycznia 2020 roku o godzinie 17.00 w Muzeum Historii Miasta Przemyśla (Rynek 9).

 

Paweł Żemełko (ŻebeeR) - rocznik ‘76, urodzony w Przemyślu. Na co dzień pracuje jako informatyk. Swoją pasję fotograficzną rozpoczął od kilku amatorskich zdjęć. Zajmuje się fotografią cyfrową, technikami alternatywnymi i tradycyjną pracą w ciemni. Techniki: solarigrafia, cyjanotypia, proces pigmentowy, Van Dyke Brown, fotografia otworkowa, anthotypia. Oprócz pracy na standardowych aparatach małoobrazkowych tworzy na średnioformatowych oraz na własnoręcznie robionych aparatach do fotografii otworkowej.

 

cyjanplakat.jpeg

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-01-2020 12:43
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 08-01-2020 23:00
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl