7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

The best of DŻEM w hali POSiR! Zapraszamy na koncert z okazji 40-lecia zespołu!

Czy wiecie, że jeden z największych (jeśli nie największy…?!) zespołów bluesowo-rockowych w Polsce świętuje właśnie swoje czterdziestolecie…? Tak! Kultowy DŻEM ma już 40 lat!

 

Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”... I faktycznie – coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. Ze względu na nie harcerski tryb życia oczywiście też. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje...” – napisał niegdyś Jan Skaradziński - dziennikarz muzyczny i autor wielu publikacji nt. Dżemu. I nie kłamał! Ich muzyką zachwycają się kolejne pokolenia i nie jest w tym nic dziwnego, bowiem powszechnie wiadomo, że Dżem jest jak wino...

 

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy koncert THE BEST OF DŻEM!

 

Już w sobotę, 29 lutego br. o godzinie 19.00 w Hali Widowiskowo Sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wybrzmią największe przeboje zespołu.

 

logoPOSIR.png

 

Dżem jest marką, której nie trzeba reklamować. I do tego, że warto wybrać się na ten koncert, nie musimy chyba nikogo przekonywać. Zatem... Do zobaczenia!

 

Dżem.jpeg

 

Bilety: POSiR Przemyśl - ul. Mickiewicza 30 (sekretariat - I piętro), Salony Media Markt, online : www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl. Zamówienia zbiorowe informacje: tel. 737567014, www.agencjabrussa.pl

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-01-2020 11:54