6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyska flaga na Przylądku Dobrej Nadziei?

Od wielu miesięcy realizują swoje podróżnicze pasje, a ich kolejnym celem jest Republika Południowej Afryki. Dotrą tam własnoręcznie przygotowanym na tę przygodę busem, a swoją pasją i pomysłami chcieli się podzielić dzisiaj (7 stycznia) z mieszkańcami Przemyśla. Pomysłowo wyposażony camper przemyślanki Amandy i Kanadyjczyka Samuela stanął na przemyskim Rynku, chętnie odwiedzany przez przechodniów i uczniów przemyskich szkół.

W grupie dopingujących #Duocovery, bo pod takim pseudonimem znajdziecie tę podróżniczą parę w mediach społecznościowych, znalazł się oczywiście także Prezydent Miasta Wojciech Bakun i Radny Robert Bal. Amanda i Samuel otrzymali od nich nie tylko przemyskie flagi, ale także zestaw materiałów promujących Przemyśl, które dzięki temu mają szansę dotrzeć do najdalszych zakątków Afryki. Nowa podróż, po już zwiedzonych krajach Azji, rozpocznie się za kilkanaście dni, kiedy bus zostanie ostatecznie przetestowany. A znaleźć można w nim wszystkie udogodnienia, które pozwolą parze podróżników stosunkowo komfortowo i bezpiecznie przebyć kontynent położony na południe od Europy: wygodne miejsca do spania, panele słoneczne, w pełni wyposażoną kuchnię, prysznic, a nawet projektor, który pozwoli w najdalszym afrykańskim zakątku pełnić busowi rolę małego objazdowego kina.

duocovery_9.jpeg

 

 

Dotychczasowe podróże, filmowe realizacje Amandy i Samuela i nową podróż, będzie można śledzić i komentować na mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 07-01-2020 15:49