-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Doroczna Nagroda Miasta Przemyśla - nabór wniosków

Przypominamy, że podobnie jak w latach ubiegłych, z dniem 31 stycznia br. upływa termin zgłaszania wniosków o przyznanie Dorocznej Nagrody Miasta Przemyśla.

 

Zgodnie z regulaminem, nagroda przyznawana jest osobom fizycznym i prawnym, a także innym podmiotom za wybitne działania w dziedzinie szeroko pojętej kultury, m.in. za: dokonania twórcze, artystyczne i naukowe, ochronę dziedzictwa narodowego, upowszechnianie kultury, aktywizację życia kulturalnego mieszkańców oraz budowanie pozytywnego wizerunku miasta poprzez dokonania z zakresu kultury. Nagrodzone dokonania mogą dotyczyć minionego roku lub całokształtu działalności.

 

Wnioski należy składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego (w zaklejonej kopercie) z dopiskiem Doroczna Nagroda Miasta Przemyśla.

 

 

DO POBRANIA:

PDFRegulamin DNMP.pdf

 

pióro.jpeg

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 03-01-2020 11:39
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 03-01-2020 11:43
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl